-->
Outcast: A New Beginning İçin Yayınlanan Oynanış Videosuyla Heyecan Dorukta!

THQ Nordic’un yayıncılığını üstlendiği ve Appeal Studios’un geliştirdiği, tek oyunculu üçüncü şahıs aksiyon macera oyunu Outcast: A New Beginning için heyecan verici bir savaş odaklı video yayınlandı.

17.11.2023 | ulasufuk

THQ Nordic’un yayıncılığını üstlendiği ve Appeal Studios’un geliştirdiği, tek oyunculu üçüncü şahıs aksiyon macera oyunu Outcast: A New Beginning için heyecan verici bir savaş odaklı video yayınlandı. İki dakikalık videoda oyunun dövüş sistemi ayrıntılı bir şekilde tanıtılıyor, vurgulanan noktalar arasında silah değiştirme, güçlü aygıtları ve kadim yetenekleri kullanma, vahşi yaşamı kontrol etme gibi dinamik ve stratejik unsurlar yer alıyor.

Outcast: A New Beginning’in atmosferi oldukça dikkat çekici ve video, oyunculara bekleyen zorlu ve etkileyici bir oyun deneyimi vaat ediyor. Fragman, PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam) platformları için geliştirilen oyunun, ne zaman çıkacağı henüz açıklanmamış olsa da, merakla beklenen bir yapıt olduğunu gösteriyor. Üçüncü şahıs aksiyon severler, oyunun sunduğu atmosferik dünyayı daha yakından keşfetmek için fragmanı aşağıdan izleyebilirler.

Yeni videoPopüler Haberler


Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin’de İki Yeni Kahramanla Ölümün veya Kaosun Zaferini Müjdeleyin; Kurdoss Valentian ve Gaunt Summoner 20 Mart’ta Ortaya Çıkıyor.


“Escape From Tarkov: Arena” oyunu bir Reflex güncellemesi alıyor


Türkiye’nin en dinamik girişim alanlarından biri olan oyun sektörüne NBL Games ile yeni bir heyecan geliyor.


Küresel teknoloji devi Xiaomi’nin “her kare ikonik” sloganıyla tanıtılan serisinin Redmi Note 13 temel modeli 11,999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla raflarda yerini aldı.