-->
nDreams, Synapse Geliştiricisi Aonic’i 110 Milyon Dolar Karşılığında Satın Aldı!

Aonic, nDreams’i 110 Milyon Dolara Yakın Bir Bedelle Satın Aldı: Synapse ve Ghostbusters Rise of the Ghost Lord’un Geliştiricisi Şimdi The Game Awards’da Aday!

20.11.2023 | ulasufuk

Aonic, nDreams’i 110 Milyon Dolara Yakın Bir Bedelle Satın Aldı: Synapse ve Ghostbusters Rise of the Ghost Lord’un Geliştiricisi Şimdi The Game Awards’da Aday!

Aonic büyümeye devam ediyor

Merkezi İsveç’in Stockholm kentinde bulunan Aonic, global bir oyun şirketleri grubunu bünyesinde barındırıyor; bunlar arasında OtherSide Entertainment, Tiny Roar, BKOM Studios ve daha fazlası bulunuyor. Şirket, Mart 2022’de nDreams’e 35 milyon dolar yatırım yaparak azınlık hissesini elde etmişti.

Bu yatırımın ardından nDreams, inanılmaz bir büyüme sürecine girdi ve 250’den fazla personeliyle etkileyici projelere imza attı. Şirket içinde geliştirilen Synapse ve Ghostbusters: Rise of the Ghost Lord gibi oyunlar, The Game Awards’a aday gösterildi. Ayrıca, üçüncü taraf yayıncılığa yapılan yatırımlar arasında PowerWash Simulator VR dikkat çekti.

Bu başarılar, Little Cities’in kalıcı başarısını güçlendirdi. nDreams, Aralık 2022’de sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik uzmanları Near Light’ın katılımıyla kendi ilk satın alımını gerçekleştirdi.Popüler Haberler


Samsung’un Galaxy S24 Serisi, dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


MWC’de yenilikçi bilgisayar, yazılım, konsept ve altyapı çözümleri ve hizmetlerinden oluşan en yeni portföyünü duyuran Lenovo, herkes için daha akıllı teknoloji sağlamaya devam ediyor


Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation aracılığıyla geleneksel olarak düzenlediği ‘Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma’ etkinliklerinin 13’üncüsünde sürdürülebilir teknolojiler odağındaki projeler yatırımcılara tanıtıldı. 


MediaMarkt’ın 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında 1-4 Mart tarihleri arasında tablet, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık ve saç düzleştirici gibi birbirinden farklı ürünler satışa sunulacak.