-->
My Hero ULTRA RUMBLE’ın 2. Sezonu şimdi başlıyor!

MY HERO ULTRA RUMBLE’ın 2. sezonu bugün başlıyor ve alev alev yanan en iyi kahramanı getiriyor.

25.11.2023 | ulasufuk

MY HERO ULTRA RUMBLE’ın 2. sezonu bugün başlıyor ve alev alev yanan en iyi kahramanı getiriyor: Enji Todoroki, nam-ı diğer Endeavor! En güçlü kahraman olma konusundaki kararlılığı ve Cehennem Alevi özelliği onu güçlü bir müttefik ve her maçta dikkat edilmesi gereken tehlikeli bir rakip haline getiriyor.

Bu ikinci sezon ayrıca oyuncuların üç yerine iki kişilik takımlar halinde yarışacağı yeni bir 2 Oyunculu Takım Savaşı oyun modunu da tanıtıyor! Arenada dolaşan toplam on iki takımla, kazanmak istiyorlarsa tek ve biricik takım arkadaşlarını daha da dikkatli seçmeleri gerekecek!

Son olarak, yeni etkinlikler bu sezona renk katacak ve daha fazla özelleştirme seçeneğinin kilidini açmak için kostümler, ifadeler, ses hatları ve daha fazlasını içeren yeni profesyonel lisans oyuna eklenecek.Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.