-->
Merakla Beklenen Senua’s Saga: Hellblade 2 Çıkış Tarihi ve Son Detaylar!

Senua’s Saga: Hellblade 2, ilk olarak 2019 yılında duyuruldu ve uzun bir süredir oyun dünyasının merakla beklediği bir yapım haline geldi.

12.11.2023 | ulasufuk

Senua’s Saga: Hellblade 2, ilk olarak 2019 yılında duyuruldu ve uzun bir süredir oyun dünyasının merakla beklediği bir yapım haline geldi. Ancak maalesef, oyunun piyasaya sürülmesine biraz daha zaman var gibi görünüyor.

Bu yılın başlarında, Microsoft, oyunla ilgili yeni görüntüler paylaştı ve 2024 yılında çıkacağını doğruladı. Ancak şu an için net bir çıkış tarihi veya çeyreği hakkında kesin bir bilgi elimizde bulunmuyor. Heyecanla beklemeye devam ediyoruz!

Oyun ne zaman geliyor?

The Fourth Curtain adlı podcastin bir bölümünde, Xbox’ın içerik ve stüdyolardan sorumlu başkanı Matt Booty, Xbox’ın her çeyrekte önemli birinci taraf oyunlarını yayınlamaya devam edeceğini vurguladı. Şirketin mevcut ve gelecekteki yayın programını titizlikle gözden geçirdiğini ve artık Senua’s Saga: Hellblade 2, Ara: History Untold ve Towerborne gibi oyunların sahneye çıkma zamanının geldiğini açıkladı. Bu heyecan verici oyunlar, tahmini olarak 2024’ün sonlarına doğru oyuncularla buluşacak.

Bu açıklamalarla birlikte, oyunseverlerin tahminleri doğrulandı ve bu oyunların 2024’ün ikinci yarısından sonra piyasaya sürüleceği kesinleşti. Ara ve Towerborne oyunları, Microsoft’un 2024’ün 1. ve 2. çeyrek projeleri arasında yer alacak. Ayrıca, Microsoft Flight Simulator 2024 ve Avowed gibi başka heyecan verici oyunları da önümüzdeki yıl içinde bekleyebiliriz. Bu nedenle, Hellblade 2’nin çıkış tarihini gözlemlemek için sabırsızlanıyoruz!

İşte İlgili Podcast:Popüler Haberler


Çok platformlu retro ve modern oyunların yayıncısı Ziggurat Interactive, Retro First Friday girişimini iki heyecan verici duyuruyla yeniden başlatıyor: A Boy and His Blob™ Retro Collection’ın PC’de yayınlanması ve Ballance’ın 5 Ocak’taki çıkış tarihi duyurusu!


SQUARE ENIX® bugün DRAGON QUEST MONSTERS serisinin en yeni rol yapma oyunu DRAGON QUEST MONSTERS: The Dark Prince’i piyasaya sürdü.


NACON, Ambulance Life oyununun yayınlanması ve dağıtımı için stüdyo Aesir Interactive ile bir anlaşma imzaladıklarını duyurmaktan memnuniyet duyar.


Green Hell VR Spirits of Amazonia Part 1 şimdi PSVR2, Meta Quest 2 ve Meta Quest 3’te. Lansman fragmanını izleyin!