-->
Marvel’s Spider-Man 2 Olağanüstü Bir Başarıya İmza Attı: 5 Milyon Satış Sınırını Geride Bıraktı!

Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan ve Insomniac Games tarafından geliştirilen Marvel’s Spider-Man 2, büyük bir başarı yakalamaya devam ediyor.

12.11.2023 | ulasufuk

Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan ve Insomniac Games tarafından geliştirilen Marvel’s Spider-Man 2, büyük bir başarı yakalamaya devam ediyor. Oyunun dünya genelindeki toplam satışları, 30 Ekim 2023 itibarıyla beş milyon kopyayı aşarak büyük bir ilgi görmeye devam ediyor.

Oyun bir gün içinde 2.5 milyon sattı 

Daha önce duyurulduğu ve haberini yaptığımız gibi, Marvel’s Spider-Man 2 piyasaya sürüldükten sonra sadece ilk 24 saat içinde 2,5 milyondan fazla kopya sattı. Bu etkileyici satış rakamıyla birlikte, serinin en yeni oyunu hızla büyüyen bir başarı elde etti.

Marvel’s Spider-Man 2, bu satış başarısıyla PlayStation tarihinin en hızlı satan oyunu unvanını kazandı. Oyuncular tarafından büyük beğeni toplayan bu yapım, yeni içerikler ve mekaniklerin eklenmesiyle dikkat çekiyor ve ayrıca iki farklı Örümcek Adam karakterini kontrol etme olanağı sunuyor. Bu heyecan verici oyun, PS5 için 1.499,00 TL’den satışta bulunuyor.Popüler Haberler


Bağımsız yayıncı Chorus Worldwide ve geliştirici Indie-us Games bugün, süper güç fantezisi UNDEFEATED’in piyasaya sürülmesinden bu yana 2 milyon indirmeye ulaştı.


Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.


Porsche Design Honor Magic V2 RSR, katlanabilir telefon teknolojisini premium spor otomobil tasarım mirası ile birleştiriyor.


Dünyanın hızla büyüyen akıllı telefon markası realme, mobil oyun dünyasının yeni lideri realme 11’i tanıttı.