-->
MADNIGHT 2024’ün Eli Kulağında! Yeni Korkular Bir Fragmanla Tanıtıldı!

Madmind Studio’nun ortak evren olan The World of Agony ile bağlantılı en son yapımlarının yıllık vitrini için bize katılın.

30.11.2023 | ulasufuk

Madmind Studio’nun ortak evren olan The World of Agony ile bağlantılı en son yapımlarının yıllık vitrini için bize katılın.

Tartışmalı ve inanılmaz derecede yoğun yapımlarıyla tanınan, saygın bir korku oyunu geliştirme stüdyosu olan Madmind Studio, oyuncuları ve basın mensuplarını yıllık korku gösterileri olan ‘MADNIGHT 2024: Horror Showcase’e davet etmekten onur duyar. Etkinlik 14 Aralık 2023 tarihinde Madmind Studio S.A.’nın resmi YouTube kanalında gerçekleşecek.

Gösteride Madmind ve bağlı stüdyolardan diğer geliştiriciler tarafından yaratılan en yeni oyunlar yer alacak. İzleyiciler bir kez daha yaratıcıların karanlık ve inanılmaz derecede ürpertici dünyalarına kendilerini kaptırabilecekler.

Etkinlikte daha önce sunulan oyunlardan yeni materyallerin yanı sıra tamamen yeni fikri mülkiyetler de tanıtılacak.Popüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.