-->
Life is Strange, Hayranlarıyla Buluşuyor: 20 Milyon Oyuncu Bu Dokunaklı Deneyimi Keşfetti!

DONTNOD Entertainment’ın 2015 yılında hayat bulan ve büyük beğeni toplayan hikaye tabanlı seçim odaklı macera oyunu Life is Strange, yeni bir kilometre taşına imza attı.

26.11.2023 | ulasufuk

DONTNOD Entertainment’ın 2015 yılında hayat bulan ve büyük beğeni toplayan hikaye tabanlı seçim odaklı macera oyunu Life is Strange, yeni bir kilometre taşına imza attı. Ekip, resmi Life is Strange Twitter sayfasından yaptıkları paylaşımda, “Bu dokunaklı yolculukta yanımızda olduğunuz için her birinize teşekkür etmek istiyoruz!” ifadeleriyle duygularını paylaştı.

Life is Strange oyuncular tarafından seviliyor

Life is Strange, oyunculara zamanın dokusunu değiştirme ve geçmişi, bugünü ve geleceği şekillendirme fırsatı sunan ödüllü ve eleştirmenlerce övgü alan bir macera oyunu olarak öne çıkıyor. Oyun, beş bölümlük bir serüveni kapsayarak oyunculara derin bir hikaye sunuyor.

Fotoğrafçılık son sınıf öğrencisi Max Caulfield’ın, en yakın arkadaşı Chloe Price’ı kurtarma çabalarını konu alan oyunda, zamanı geri alabilme yeteneğini keşfeden oyuncular, duygusal bir deneyim yaşama şansına sahipler. Oyunun ilk bölümü şu anda Steam üzerinde ücretsiz olarak sunuluyor. Eğer tüm sezonları keşfetmek istiyorsanız, 15.99 dolarlık bir ödeme yapmanız gerekiyor.Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.