-->
Kurnaz Taktikçiler için Açık Denizlerde Gerilim – Destroyer: U-Boat Avcısı 6 Aralık’ta Çıkıyor!

Tarihi gerçeklere dayanan bu deniz savaşı oyununda tehlikeli yolculuklara çıkın.

22.11.2023 | ulasufuk

Tarihi gerçeklere dayanan bu deniz savaşı oyununda tehlikeli yolculuklara çıkın.

Ahoy! Iron Wolf Studio ve Daedalic Entertainment heyecan verici Deniz Savaşı Simülasyonu Destroyer’i duyurdu: U-Boat Hunter’ın 6 Aralık’ta savaşa başlayacağını duyurdu! Bu büyüleyici ve benzersiz İkinci Dünya Savaşı oyunu, denizci acemileri ve sert kaptanları dümene geçmeye ve ikmal konvoylarını Nazi Almanyası’nın hain denizaltı saldırılarından korumaya davet ediyor. Kökleri gerçek tarihe dayanan geliştiriciler, bu çatışmaları mümkün olduğunca doğru bir şekilde sunmak için azami özen gösterdiler.Popüler Haberler


Microsoft’un oyun abonelik servisi Xbox Game Pass’e yeni oyunlar ekleniyor! Temmuz ayı içinde kullanıcılara sunulacak olan bu 5 yeni oyunla birlikte oyun kütüphanenizi genişletebilirsiniz.


Ubisoft tarafından geliştirilen açık dünya aksiyon macera oyunu Avatar: Frontiers of Pandora için heyecan verici bir gelişme yaşandı.


Critical Hit Games tarafından uzun süredir geliştirilen Nobody Wants to Die adlı gizem ve macera dolu oyun, bugün itibarıyla oyuncularla buluştu.


Dead by Daylight hayatta kalma oyununa, Tomb Raider serisinden tanıdığımız ana karakter Lara Croft, oynanabilir bir karakter olarak ekleniyor.