-->
KING ARTHUR: KNIGHT’S TALE Genişleme Paketi LEGION IX 2024’ün Başlarında Steam İçin Geliyor

NeocoreGames, King Arthur: Legion IX’u duyurmaktan heyecan duyuyor: Legion IX, eleştirmenlerce övülen karanlık fantezi taktik oyunu King Arthur için gelecek genişleme: Knight’s Tale, 2024 yılının başlarında piyasaya sürülecek.

27.11.2023 | ulasufuk

NeocoreGames, King Arthur: Legion IX’u duyurmaktan heyecan duyuyor: Legion IX, eleştirmenlerce övülen karanlık fantezi taktik oyunu King Arthur için gelecek genişleme: Knight’s Tale, 2024 yılının başlarında piyasaya sürülecek. Yeni kahramanlar, düşmanlar, savaş mekanikleri ve daha büyük bir parti, bu zorlu genişlemede sunulan özelliklerden sadece birkaçı.

The base game King Arthur: Knight’s Tale is a unique hybrid between turn-based tactical games and traditional, character-centric RPGs. King Arthur: Knight’s Tale is a modern retelling of a classic Arthurian mythology story told with dark fantasy tropes, a twist on the traditional tales of chivalry.

In the Legion IX expansion, the kingdom of Avalon is facing an all-new threat, as the Roman Ninth Legion has discovered a path to the mystical island, and is preparing an invasion. Players will experience the the brand new Roman campaign through the eyes of a tribune of the Ninth Legion, and they will uncover the remains of a Roman colony in Avalon and reveal the hidden secrets of the Lady of the Lake.

If you’d like to know more, be sure to follow our social channels as we share more info in the coming weeks and months.Popüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.