-->
Justice League’i Devirmeye Hazır Olun! Suicide Squad: Kill the Justice League Kapalı Alfa Testi için Tarih Belli Oldu

Warner Bros, heyecanla beklenen Suicide Squad: Kill the Justice League’in kapalı alfa testinin kapılarını 30 Kasım’da aralayacak!

21.11.2023 | ulasufuk

Warner Bros, heyecanla beklenen Suicide Squad: Kill the Justice League’in kapalı alfa testinin kapılarını 30 Kasım’da aralayacak! Bu özel deneme süreci, 4 Aralık’a kadar devam edecek ve oyunu ilk kez deneyimleme fırsatı sunacak. Unutulmaz bir Justice League macerasına hazır olun!

Alfa testi oyunun servis hizmeti kısmına odaklanmayacak 

Warner Bros, yaklaşan kapalı alfa testinin sadece Suicide Squad: Kill the Justice League’in ana hikayesinin küçük bir kesitini sunacağını ve oyunun tamamının neye benzediği konusunda tam bir bilgi sahibi olamayacağımızı bildiriyor. Yani, bu test, oyunun tartışmalı GaaS (servis hizmeti) oynanış öğelerine odaklanmayacak.

Rocksteady tarafından geliştirilen Suicide Squad: Kill the Justice League, canlı servis oyunu olarak karşımıza çıkacak. Oyun, genellikle silah çeşitliliğine odaklanıyor ve Batman: Arkham oyunları gibi yakın dövüşe odaklanmıyor. Daha önce belirtildiği gibi, bu yeni yapım, Marvel’s Avengers oyunuyla benzer bir hissiyatı beraberinde getiriyor.

Suicide Squad: Kill the Justice League, 2 Şubat 2024’te piyasaya sürülecek.

Yeni fragman Popüler Haberler


Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da düzenlenen 1 milyon dolar ödül havuzlu Esports World Cup 2024, Counter-Strike 2 turnuvasında heyecan dorukta.


Yeni ve eski etkinlikler, Vault ganimetleri ve daha fazlasıyla Battlefield 2042 oyuncuları aksiyonu ve heyecanı yaşamaya devam edecekler


TECNO POVA 6 Pro 5G, Süper Dayanıklılık Güç Sistemini çığır açan Dynamic-Tech Tasarımı ve optimize edilmiş süper duyusal oyun ve eğlence özellikleriyle birleştiriyor.


Electronic Arts, uzun süredir beklenen futbol serisi EA Sports FC 25’in çıkış tarihini nihayet duyurdu.