-->
Justice League’i Devirmeye Hazır Olun! Suicide Squad: Kill the Justice League Kapalı Alfa Testi için Tarih Belli Oldu

Warner Bros, heyecanla beklenen Suicide Squad: Kill the Justice League’in kapalı alfa testinin kapılarını 30 Kasım’da aralayacak!

21.11.2023 | ulasufuk

Warner Bros, heyecanla beklenen Suicide Squad: Kill the Justice League’in kapalı alfa testinin kapılarını 30 Kasım’da aralayacak! Bu özel deneme süreci, 4 Aralık’a kadar devam edecek ve oyunu ilk kez deneyimleme fırsatı sunacak. Unutulmaz bir Justice League macerasına hazır olun!

Alfa testi oyunun servis hizmeti kısmına odaklanmayacak 

Warner Bros, yaklaşan kapalı alfa testinin sadece Suicide Squad: Kill the Justice League’in ana hikayesinin küçük bir kesitini sunacağını ve oyunun tamamının neye benzediği konusunda tam bir bilgi sahibi olamayacağımızı bildiriyor. Yani, bu test, oyunun tartışmalı GaaS (servis hizmeti) oynanış öğelerine odaklanmayacak.

Rocksteady tarafından geliştirilen Suicide Squad: Kill the Justice League, canlı servis oyunu olarak karşımıza çıkacak. Oyun, genellikle silah çeşitliliğine odaklanıyor ve Batman: Arkham oyunları gibi yakın dövüşe odaklanmıyor. Daha önce belirtildiği gibi, bu yeni yapım, Marvel’s Avengers oyunuyla benzer bir hissiyatı beraberinde getiriyor.

Suicide Squad: Kill the Justice League, 2 Şubat 2024’te piyasaya sürülecek.

Yeni fragman Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.