-->
Jurassic World Evolution 2: Cretaceous Predator Pack – Bugün Çıktı!

Jurassic World Evolution 2: Cretaceous Predator Pack’in bugün piyasaya sürülmesiyle dört tehditkâr yeni dinozoru karşılamaya hazırlanın.

30.11.2023 | ulasufuk

Jurassic World Evolution 2: Cretaceous Predator Pack’in bugün piyasaya sürülmesiyle dört tehditkâr yeni dinozoru karşılamaya hazırlanın.

Bu çarpıcı yeni türler, avlarını durduracak ve oyuncuların parklarına daha da fazla çeşitlilik katacak. Gigantoraptor etkileyici tüyleriyle dikkat çekerken, çevik Concavenator kendine özgü kamburu sayesinde kolayca fark ediliyor ve Utahraptor’un devasa boyutu ve tırpan benzeri pençeleri güçlü bir tablo çiziyor. Universal Pictures, Amblin Entertainment ve DreamWorks Animation’ın Netflix’teki interaktif özel programı Jurassic World Camp Cretaceous: Hidden Adventure’dan esinlenen devasa bir avcı olan Tarbosaurus da kadroyu tamamlıyor.

PDLC, tüm oyunculara mevcut türler için yeni varyantlar, yeni park dekorasyonları ve çok daha fazlası dahil olmak üzere heyecan verici yeni özellikler ve geliştirmeler getiren ücretsiz bir güncellemeyle birlikte sunuluyor. Ücretsiz güncellemenin tüm ayrıntıları için https://www.jurassicworldevolution2.com/update-notes/1-9-0 adresini ziyaret edin.

Jurassic World Evolution 2: Cretaceous Predator Pack PC’de Steam, Epic Games Store, Windows Store ve GeForce Now, PlayStation®5, Xbox Series X|S, PlayStation®4 ve Xbox One üzerinden £5.99/$7.99/€7.99 tavsiye edilen perakende satış fiyatıyla satışa sunulmuştur.Popüler Haberler


Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin’de İki Yeni Kahramanla Ölümün veya Kaosun Zaferini Müjdeleyin; Kurdoss Valentian ve Gaunt Summoner 20 Mart’ta Ortaya Çıkıyor.


“Escape From Tarkov: Arena” oyunu bir Reflex güncellemesi alıyor


Türkiye’nin en dinamik girişim alanlarından biri olan oyun sektörüne NBL Games ile yeni bir heyecan geliyor.


Küresel teknoloji devi Xiaomi’nin “her kare ikonik” sloganıyla tanıtılan serisinin Redmi Note 13 temel modeli 11,999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla raflarda yerini aldı.