-->
House Flipper 2’nin Heyecan Verici Yeni Nesil Konsol Çıkış Tarihi Belli Oldu!

PlayWay’in yayıncılığını üstlendiği ve Frozen District’in geliştirdiği simülasyon inşa etme oyunu House Flipper 2, merakla beklenen konsol sürümüyle 21 Mart 2024 tarihinde PlayStation 5 ve Xbox Series platformları için raflardaki yerini alacak.

17.11.2023 | ulasufuk

PlayWay’in yayıncılığını üstlendiği ve Frozen District’in geliştirdiği simülasyon inşa etme oyunu House Flipper 2, merakla beklenen konsol sürümüyle 21 Mart 2024 tarihinde PlayStation 5 ve Xbox Series platformları için raflardaki yerini alacak. Oyunseverler, bu heyecan verici deneyimi PlayStation Store üzerinden istek listelerine ekleyebilirler.

Bu özel konsol sürümü, daha önce duyurulan ve 14 Aralık 2023 tarihinde PC (Steam) platformunda yayımlanan sürümünün izinden geliyor. House Flipper 2’nin ev düzenleme macerası, konsol oyuncuları için de unutulmaz bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

Tasarım ustası olacağınız bir deneyim

House Flipper 2, yenilenmiş mekanikleri ve bir önceki oyunda bulunan bazı özellikleriyle birlikte, oyun severlere zenginleştirilmiş bir deneyim sunuyor. Oyuncular, tamamen yeni bir ev inşa etme özgürlüğüne sahipken, aynı zamanda mevcut bir evi düzenleyerek işe başlayabilirler.

Oyunda farklı mod seçenekleri bulunmaktadır. Serbest Mod, kendi yaratıcılığınızı konuşturabileceğiniz bir ortam sunarken, hikaye modunda çeşitli görevleri yerine getirerek ilerleyebilirsiniz. House Flipper 2, oyuncuları Pinnacove adındaki bir şehirde dağın zirvesinden engin denizin ortasına kadar uzanan benzersiz bir atmosferde ağırlıyor.

Konsol sürüm çıkış fragmanıPopüler Haberler


Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin’de İki Yeni Kahramanla Ölümün veya Kaosun Zaferini Müjdeleyin; Kurdoss Valentian ve Gaunt Summoner 20 Mart’ta Ortaya Çıkıyor.


“Escape From Tarkov: Arena” oyunu bir Reflex güncellemesi alıyor


Türkiye’nin en dinamik girişim alanlarından biri olan oyun sektörüne NBL Games ile yeni bir heyecan geliyor.


Küresel teknoloji devi Xiaomi’nin “her kare ikonik” sloganıyla tanıtılan serisinin Redmi Note 13 temel modeli 11,999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla raflarda yerini aldı.