-->
Heyecan Verici Haber: Winning Post 10 2024 Yolda!

Koei Tecmo, at yarışı simülasyon oyunu Winning Post 10 2024’ü PlayStation 5, PlayStation 4, Switch, ve PC (Steam) için piyasaya sürme kararı aldı.

26.11.2023 | ulasufuk

Koei Tecmo, at yarışı simülasyon oyunu Winning Post 10 2024’ü PlayStation 5, PlayStation 4, Switch, ve PC (Steam) için piyasaya sürme kararı aldı. Oyun, Japonya’da heyecanla beklenen bir tarihte, 28 Mart 2024’te oyuncularla buluşacak.

Oyun sadece Japonya’da çıkış yapacak 

Winning Post 10 2024’ün Fiyatları ve Heyecan Veren Premium Box Sürümü Açıklandı!

Winning Post 10 2024, farklı platformlardaki sürümleri için fiyatlandırma detaylarıyla birlikte heyecan verici bir Premium Box sürümüyle karşımıza çıkıyor. PlayStation 4 ve Switch versiyonları 9,680 yen, PlayStation 5 ve PC sürümleri ise 10,780 yen fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Öte yandan, Premium Box sürümü PlayStation 4 ve Switch için 15,840 yen, PlayStation 5 ve PC içinse 16,940 yen karşılığında oyuncularla buluşacak.

Premium Box sürümü, oyunun yanı sıra Koei Sports Special Issue 2024, 2024 seri müzik indirme kodu, özel akıllı telefon omuz çantası ve popüler atlar setini içerecek. Tüm bu özel içeriklere sahip olmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunan bu sınırlı sürüm, gerçek bir hayran için tam bir koleksiyon parçası olabilir. Ön siparişler, 30 Kasım tarihinde başlayacak. Bu tarihi kaçırmayın ve bu eşsiz deneyimi kaçırmamak adına şimdiden yerinizi ayırtın!

Duyuru fragmanıPopüler Haberler


Microsoft’un oyun abonelik servisi Xbox Game Pass’e yeni oyunlar ekleniyor! Temmuz ayı içinde kullanıcılara sunulacak olan bu 5 yeni oyunla birlikte oyun kütüphanenizi genişletebilirsiniz.


Ubisoft tarafından geliştirilen açık dünya aksiyon macera oyunu Avatar: Frontiers of Pandora için heyecan verici bir gelişme yaşandı.


Critical Hit Games tarafından uzun süredir geliştirilen Nobody Wants to Die adlı gizem ve macera dolu oyun, bugün itibarıyla oyuncularla buluştu.


Dead by Daylight hayatta kalma oyununa, Tomb Raider serisinden tanıdığımız ana karakter Lara Croft, oynanabilir bir karakter olarak ekleniyor.