-->
Heyecan Dorukta: Pasifik Sürüşün Fiziksel Sürümü Resmi Olarak Duyuruldu!

Maximum Games, Ironwood Studios imzasını taşıyan birinci şahıs hayatta kalma oyunu Pacific Drive’ın heyecan verici Deluxe Edition sürümünü duyurdu.

26.11.2023 | ulasufuk

Maximum Games, Ironwood Studios imzasını taşıyan birinci şahıs hayatta kalma oyunu Pacific Drive’ın heyecan verici Deluxe Edition sürümünü duyurdu. Bu özel fiziksel sürüm, oyun 2024 baharında PlayStation 5 için piyasaya çıktığında tutkulu oyuncularla buluşacak.

Fiziksel sürüm içerisinde ilgi çekici unsurlar bulunuyor

Deluxe Edition, oyunun kopyası, ters çevrilebilir oyun kapak resine sahip özel bir kılıf, 24 sayfalık günlük, üç sanat kartı ve oyun içi station wagon kozmetik paketi içeriyor.

Pacific Drive, sürüş odaklı, birinci şahıs hayatta kalma oyunu olarak ön plana çıkıyor. Kuzeybatı Pasifik’in gerçeküstü ve anormalliklerle dolu bölgesine adım atıyor ve tek yol arkadaşınız olarak aracınızla bu vahşi coğrafyada hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

Her yolculuk, vahşi doğada farklı zorluklarla dolu, terk edilmiş aracınızı hayatta tutmaya çalışırken ana üs olarak kullanıyorsunuz. Aracınızı restore edip geliştirirken benzersiz ve garip zorluklarla karşılaşıyorsunuz. Bu can simidi araç, yasak bölgenin kalbine doğru ilerlerken uzun zamandır unutulmuş bir gizemi çözmeye çalışıyor.

Pacific Drive, 2024’ün başlarında PlayStation 5 ve PC platformları için Steam ve Epic Games Store üzerinden piyasaya sürülecek.Popüler Haberler


Samsung’un Galaxy S24 Serisi, dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


MWC’de yenilikçi bilgisayar, yazılım, konsept ve altyapı çözümleri ve hizmetlerinden oluşan en yeni portföyünü duyuran Lenovo, herkes için daha akıllı teknoloji sağlamaya devam ediyor


Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation aracılığıyla geleneksel olarak düzenlediği ‘Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma’ etkinliklerinin 13’üncüsünde sürdürülebilir teknolojiler odağındaki projeler yatırımcılara tanıtıldı. 


MediaMarkt’ın 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında 1-4 Mart tarihleri arasında tablet, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık ve saç düzleştirici gibi birbirinden farklı ürünler satışa sunulacak.