-->
Heyecan Dorukta: Enclave HD PS5 İçin Geliyor! Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Haberin Tamamı: Ziggurat Interactive’ten Müjde: Enclave HD PS5’e Geliyor!

20.11.2023 | ulasufuk

Haberin Tamamı: Ziggurat Interactive’ten Müjde: Enclave HD PS5’e Geliyor! Yayıncı, üçüncü şahıs aksiyon rol yapma oyunu Enclave HD’nin PlayStation 5 sürümünün 5 Aralık’ta oyuncularla buluşacağını duyurdu. Oyun, ilk olarak 29 Haziran’da PlayStation 4, Xbox One ve Switch platformları için raflardaki yerini almıştı. Detaylar haberimizde!

HD sürüm PS5’e özel geliştirmelerle geliyor

Enclave’in HD sürümü, güncellenmiş grafikler, yenilenmiş müzikler ve kalite iyileştirmeleriyle karşımıza çıkıyor. Bu sürüm, şimdiye kadar en iyi halini sunarak hayranlarından tam not alıyor.

Oyunda altı farklı sınıf seçeneği mevcut, her biri için özel olarak tasarlanmış. Bu sistem sayesinde oyuncular, yoğun ortaçağ savaşlarına katılabilecek ve iki ayrı sefer boyunca kendilerini geliştirebilecekler. Aydınlık ve Karanlık güçler arasındaki mücadeleyi konu alan bu yapım, geniş çaplı bir deneyim sunmak için hazır!

PS5 çıkış tarihi fragmanıPopüler Haberler


Çok platformlu retro ve modern oyunların yayıncısı Ziggurat Interactive, Retro First Friday girişimini iki heyecan verici duyuruyla yeniden başlatıyor: A Boy and His Blob™ Retro Collection’ın PC’de yayınlanması ve Ballance’ın 5 Ocak’taki çıkış tarihi duyurusu!


SQUARE ENIX® bugün DRAGON QUEST MONSTERS serisinin en yeni rol yapma oyunu DRAGON QUEST MONSTERS: The Dark Prince’i piyasaya sürdü.


NACON, Ambulance Life oyununun yayınlanması ve dağıtımı için stüdyo Aesir Interactive ile bir anlaşma imzaladıklarını duyurmaktan memnuniyet duyar.


Green Hell VR Spirits of Amazonia Part 1 şimdi PSVR2, Meta Quest 2 ve Meta Quest 3’te. Lansman fragmanını izleyin!