-->
Heyecan Dorukta: Enclave HD PS5 İçin Geliyor! Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Haberin Tamamı: Ziggurat Interactive’ten Müjde: Enclave HD PS5’e Geliyor!

20.11.2023 | ulasufuk

Haberin Tamamı: Ziggurat Interactive’ten Müjde: Enclave HD PS5’e Geliyor! Yayıncı, üçüncü şahıs aksiyon rol yapma oyunu Enclave HD’nin PlayStation 5 sürümünün 5 Aralık’ta oyuncularla buluşacağını duyurdu. Oyun, ilk olarak 29 Haziran’da PlayStation 4, Xbox One ve Switch platformları için raflardaki yerini almıştı. Detaylar haberimizde!

HD sürüm PS5’e özel geliştirmelerle geliyor

Enclave’in HD sürümü, güncellenmiş grafikler, yenilenmiş müzikler ve kalite iyileştirmeleriyle karşımıza çıkıyor. Bu sürüm, şimdiye kadar en iyi halini sunarak hayranlarından tam not alıyor.

Oyunda altı farklı sınıf seçeneği mevcut, her biri için özel olarak tasarlanmış. Bu sistem sayesinde oyuncular, yoğun ortaçağ savaşlarına katılabilecek ve iki ayrı sefer boyunca kendilerini geliştirebilecekler. Aydınlık ve Karanlık güçler arasındaki mücadeleyi konu alan bu yapım, geniş çaplı bir deneyim sunmak için hazır!

PS5 çıkış tarihi fragmanıPopüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.