-->
Garden Life: A Cozy Sımulator 22 Şubat 2024’te Çıkıyor

NACON ve stillalive stüdyoları Garden Life’ı duyurmaktan memnuniyet duyar.

22.11.2023 | ulasufuk

NACON ve stillalive stüdyoları Garden Life’ı duyurmaktan memnuniyet duyar: A Cozy Simulator, rahat bahçecilik oyunu, 22 Şubat 2024 tarihinde PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series ve PC (Steam) için piyasaya sürülecek. Nintendo SwitchTM versiyonu ise aynı yıl daha sonraki bir tarihte piyasaya sürülecek.

Bahçe Yaşamı: A Cozy Simulator, bahçeciliğe ve çiçeklere büyük bir övgü niteliğinde olup, bahçıvan adaylarının bahçelerine kendi hızlarında bakmalarına, uygun gördükleri çeşitli bitkilerle süslemelerine ve tüm bunları yaparken oyun dünyasının yumuşak ve sıcak sanatsal yönünün tadını çıkarmalarına olanak tanıyor.

Oyun özellikleri:
İster yeşil parmaklı ister tamamen acemi olun, evinizin rahatlığında bahçeciliğin zevklerini keşfetmek için büyüleyici bir dünyada erişilebilir oyun
Hikaye modu aracılığıyla oyunun rahat dünyasında kendi hızınızda ilerleyin. Renkli karakterlerle tanışın, onların farklı isteklerini yerine getirin ve ilerledikçe bahçeniz için yeni çeşitlerin, dekorasyonların ve bölgelerin kilidini açın
Hayallerinizdeki bahçeyi yaratın ve tüm bitkilere, araçlara ve dekorasyonlara sınırsız erişim sağlayan Yaratıcı modda hayal gücünüzü serbest bırakın
Özellikle oyun için tasarlanmış prosedürel büyüme simülasyonu teknolojisi sayesinde bitkilerinizin gelişimini izleyin
En güzel karelerinizi çekin ve fotoğraf modu aracılığıyla tüm dünyayla paylaşın!Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.