-->
Gangs Of Sherwood’un Orı̇jı̇nal Soundtrack’ının Kamera Arkasını Anlatan Vı̇deoya Göz Atın

NACON ve Appeal Studios, co-op aksiyon-macera oyunları Gangs of Sherwood’un çıkışına sadece bir hafta kala, oyunun orijinal müziklerini sergileyen yeni bir video paylaşmaktan mutluluk duyuyor.

23.11.2023 | ulasufuk

NACON ve Appeal Studios, co-op aksiyon-macera oyunları Gangs of Sherwood’un çıkışına sadece bir hafta kala, oyunun orijinal müziklerini sergileyen yeni bir video paylaşmaktan mutluluk duyuyor. Oyun 30 Kasım’da PlayStation®5, Xbox Series X|S ve PC’de (Epic Games Store, Steam) yayınlanacak.

Bu yeni videoda, Gangs of Sherwood’un bestecisi Markus Zierhofer yeni sürümün orijinal müziklerinin arkasındaki ilham kaynaklarını açıklıyor. Gangs of Sherwood dünyasına uygun olarak, oyunun müziği ortaçağ ve modern yönleri birleştiren bir bilim-fantezi atmosferi sunuyor.

Markus Zierhofer, “Bu, Orta Çağ ile daha modern bir çağ arasında bir müzik elde etmek için tonları bozulmuş Stroh kemanı veya hurdy-gurdy gibi eski enstrümanlar kullanılarak başarıldı” diye açıklıyor. “Ayrıca orijinal müziğin oyundaki aksiyona uyum sağlamasına da dikkat ettik. Örneğin, aynı anda çok sayıda düşmanla karşılaştığınızda veya kombo göstergeniz yükseldiğinde müzik katmanlanarak yoğunlaştırılabiliyor.”


Gangs of Sherwood, Robin Hood efsanesine dayanan yeniden tasarlanmış bir dünyada hızlı tempolu oynanışa ve yüksek tekrar değerine sahip, 1 ila 4 oyuncu için hikaye odaklı bir kooperatif aksiyon-macera oyunudur. Felsefe Taşı’nın güçlerinden faydalanan Nottingham Şerifi’nin orduları anlatılamaz bir güce ulaştı ve İngiltere halkına her zamankinden daha fazla baskı yapıyor. Robin Hood efsanesinin benzersiz bir bilim-fantezi versiyonu olan oyunda, çarpıcı ortamlarda destansı savaşlar ve mücadeleler sevenler için patlayıcı dövüşler, muhteşem kombolar ve co-op oynanış özellikleri bulunuyor.

Gangs of Sherwood 30 Kasım’da PlayStation®5, Xbox Series X|S, Steam ve Epic Games Store’da yayınlanacak.Popüler Haberler


Samsung Electronics Mobil Dünya Başkanı ve CEO’su TM Roh, mobil teknoloji ve yapay zekanın parlak geleceğine dair düşüncelerini dile getirdiği bir yazı paylaştı.


Crystal Creations Stuff Pack ile gemoloji becerisine sahip olacak ve birçok farklı malzemeyi ve kesim tarzını kullanarak değerli eşyalar yaratabileceksiniz.


Galaxy Buds ve Galaxy S24 Serisi, yapay zeka destekli çeviri özellikleriyle dil bariyerlerini aşarak kültürlerarası iletişimi yeniden tanımlıyor.


Ejderha Savaşçı Po’yu, eşsiz cesareti ve çılgın dövüş sanatları yetenekleriyle kötü adamları alt ettiği ölüme meydan okuyan üç maceradan sonra, kader yeniden çağırır… artık dinlenmesi için.