-->
Fallout 4’e Eklendiği Takdirde 2-4 Saatlik Heyecan Verici Bir Deneyim Sunacak Olan Fan Yapımı Ek Paket Yayınlandı

Mod geliştirici ‘shreddah4’, Fallout 4 adlı açık dünya aksiyon rol yapma oyunu için heyecan verici bir fan genişlemesi olan ‘Caves Of The Commonwealth’ı yayınladı.

12.11.2023 | ulasufuk

Mod geliştirici ‘shreddah4’, Fallout 4 adlı açık dünya aksiyon rol yapma oyunu için heyecan verici bir fan genişlemesi olan ‘Caves Of The Commonwealth’ı yayınladı. Bu özel mod, oyununa 5 yeni mağara konumu ve 5 yeni görev ekleyerek oyunculara yaklaşık 2-4 saatlik ek bir oyun deneyimi sunuyor.

Yeni bölgeler ve görevler geliyor

Bu genişleme paketiyle birlikte oyuncular, beş yeni konumu keşfedebilir ve bu bölgelerde yeni görev dizilerini deneyimleyebilirler. Bu yeni konumlar, kendi özel dokuları ve tasarımlarıyla oyun dünyasını zenginleştiriyor.

Mod, toplamda 7 farklı iç mekân sunuyor ve oyuncuları özel dokulara sahip ilgi çekici silahlar ve kıyafetlerle ödüllendiriyor. Her görevin yanı sıra isteğe bağlı yan hedefleri içeren mod, ayrıca oyunculara birkaç yeni beceri sunuyor.

İşte Mod Fragmanı:Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.