-->
Epic Games’in Çarpıcı Hatası: Suicide Squad: Kill the Justice League Ücretsiz Olarak Sunuldu!

Her hafta oyunculara ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, bu sefer büyük bir hata ile karşı karşıya geldi.

16.11.2023 | ulasufuk

Her hafta oyunculara ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, bu sefer büyük bir hata ile karşı karşıya geldi. Rocksteady Studios’un geliştirdiği nişancı aksiyon oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League, beklenmedik bir şekilde ücretsiz olarak platformda yer aldı. Yaşanan hatanın ardından, oyuna erişim hemen kaldırıldı. Redaksiyon ekibimiz, olayın detaylarına dair sizin için merak uyandıracak bilgileri derledi.

Oyun kütüphaneden kaldırılıyor

Son günlerde yaşanan bir hata nedeniyle, Suicide Squad: Kill the Justice League adlı oyun beklenmedik bir şekilde ücretsiz olarak oyuncuların karşısına çıktı. Bu fırsatı değerlendirmek isteyen oyuncular, oyunu normal bir şekilde kütüphanelerine eklediler. Ancak, Epic Games ekibi şimdi oyunu kullanıcıların kütüphanelerinden geri çekiyor.

2 Şubat 2024’te resmi çıkışını yapması planlanan Suicide Squad: Kill the Justice League, farklı sürümlere sahip olsa da Deluxe sürümü, kısa bir süreliğine ücretsiz olarak sunuldu. Ancak, yaşanan hatanın hemen fark edilmesiyle birlikte ilgili sayfa kapatıldı. Şu an itibariyle, oyunun Epic Games sayfası da erişime kapatılmış durumda.Popüler Haberler


Çok platformlu retro ve modern oyunların yayıncısı Ziggurat Interactive, Retro First Friday girişimini iki heyecan verici duyuruyla yeniden başlatıyor: A Boy and His Blob™ Retro Collection’ın PC’de yayınlanması ve Ballance’ın 5 Ocak’taki çıkış tarihi duyurusu!


SQUARE ENIX® bugün DRAGON QUEST MONSTERS serisinin en yeni rol yapma oyunu DRAGON QUEST MONSTERS: The Dark Prince’i piyasaya sürdü.


NACON, Ambulance Life oyununun yayınlanması ve dağıtımı için stüdyo Aesir Interactive ile bir anlaşma imzaladıklarını duyurmaktan memnuniyet duyar.


Green Hell VR Spirits of Amazonia Part 1 şimdi PSVR2, Meta Quest 2 ve Meta Quest 3’te. Lansman fragmanını izleyin!