-->
Epic Games, bu hafta kullanıcılarına tam 346 TL değerindeki iki oyunu ücretsiz olarak sunuyor!

Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunlarına hoş geldiniz! Perşembe günleri gerçekleşen bu güzel etkinlikte, her hafta ücretsiz olarak sunulan oyunları kaçırmayın.

17.11.2023 | ulasufuk

Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunlarına hoş geldiniz! Perşembe günleri gerçekleşen bu güzel etkinlikte, her hafta ücretsiz olarak sunulan oyunları kaçırmayın. Bu hafta, macera dolu bir rol yapma oyunu olan EARTHLOCK ve strateji tutkunlarını cezbetmeye aday Surviving the Aftermath sizleri bekliyor. Bu oyunları Epic Games kütüphanenize eklemek için acele edin, çünkü 23 Kasım Perşembe günü TSİ 18:00’a kadar ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz!

EARTHLOCK

Earthlock, 90’ların sonundaki klasik 3D rol yapma oyunlarının nostaljik esintilerini taşıyan, sıra tabanlı dövüş ve karakter ilerlemesine getirdiği yeni bakış açısıyla öne çıkan bağımsız bir deneyim sunuyor. Oyun, kendine özgü atmosferi ve ilginç mekanikleriyle sizi etkilemeye hazır. Eğer eski okul RPG’leriyle özlem gidermeye ve aynı zamanda yenilikçi bir oyun deneyimi yaşamaya meraklıysanız, Earthlock’u mutlaka keşfetmelisiniz!

Surviving the Aftermath 

Kıyamet sonrası bir gelecekte hayatta kalma mücadelesine atılmaya hazır mısınız? Bu oyun, sizi sürükleyici bir maceraya davet ediyor. Kaynakların kıt olduğu, felaketlere karşı dirençli bir koloni inşa edebileceğiniz bu yapımda, sadece hayatta kalmakla kalmayacak, aynı zamanda koloniyi zenginleştirip geliştirebileceksiniz.

Harap olmuş bir dünyada en üstün koloniyi kurabilir, sakinlerinizi koruyabilir ve dünyaya yeniden uygarlık getirebilirsiniz. Ama işin içinde sadece koloniyi değil, aynı zamanda çorak diyarları keşfetmek, rakip kolonilerle iletişim kurmak ve dünyanın derinliklerindeki sırları açığa çıkarmak da var. Bu kıyamet sonrası macerada, sadece hayatta kalmakla kalmayacak, aynı zamanda dünyayı şekillendirme şansına sahip olacaksınız. Heyecan verici bir oyun sizi bekliyor!Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.