-->
El Dorado’nun Kapılarını Açın: Altın Şehir Kurucu Oyun Testi Kayıtlara Açıldı

El Dorado: Sürükleyici bir strateji şehir kurma oyunu olan The Golden City Builder, Steam’de oyun testini başlatmaya hazırlanıyor.

29.11.2023 | ulasufuk

El Dorado: Sürükleyici bir strateji şehir kurma oyunu olan The Golden City Builder, Steam’de oyun testini başlatmaya hazırlanıyor. Gameparic, oyuncuları Jukatan’ı fethetmek ve eşsiz Altın Şehir unvanını almak için yerleşimlerini stratejik olarak planlamaya, inşa etmeye ve geliştirmeye davet ediyor.

Playtest’e nasıl katılabilirsiniz?

  1. Steam hesabınıza giriş yapmış olmalısınız.
  2. Ardından oyunun Steam sayfasına gidin.
  3. Steam sayfasında biraz aşağı kaydırın
  4. Aşağıdaki gibi bir banner göreceksiniz ve yeşil renkli “erişim iste” butonuna tıklayın

El Dorado’da: The Golden City Builder’da oyuncular, Yucatan yarımadasında en güçlü ve en geniş imparatorluğu kurmak için yarışan bir lider rolünü üstleniyor. Yolculuk, oyuncuların hayat ve altınla dolup taşan gelişen bir şehre dönüştürmeleri gereken mütevazı bir yerleşimle başlıyor.

El Dorado Hakkında: Altın Şehir Kurucu

El Dorado: The Golden City Builder, Jukatan’ı fethetmek ve Altın Şehir unvanını kazanmak için yerleşiminizi planladığınız, inşa ettiğiniz ve geliştirdiğiniz bir strateji şehir kurma oyunudur. Tanrıların bile önünde eğileceği bir lider olun. İyiliklerini kazanmak için Tanrılara kurbanlar sunun, ancak dikkatli olun ve zenginliğinizde kendinizi kaybetmeyin.

Playtest İngilizce, İspanyolca – İspanya, Basitleştirilmiş Çince, Rusça, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Japonca, Korece, Lehçe, Portekizce – Brezilya, Geleneksel Çince ve Türkçe olmak üzere 13 dilde oynanabilecek.Popüler Haberler


Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin’de İki Yeni Kahramanla Ölümün veya Kaosun Zaferini Müjdeleyin; Kurdoss Valentian ve Gaunt Summoner 20 Mart’ta Ortaya Çıkıyor.


“Escape From Tarkov: Arena” oyunu bir Reflex güncellemesi alıyor


Türkiye’nin en dinamik girişim alanlarından biri olan oyun sektörüne NBL Games ile yeni bir heyecan geliyor.


Küresel teknoloji devi Xiaomi’nin “her kare ikonik” sloganıyla tanıtılan serisinin Redmi Note 13 temel modeli 11,999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla raflarda yerini aldı.