-->
“Efsane Kapışma Başlıyor: TESFED Türkiye Kupası Heyecanıyla Dolup Taşıyor!

Heyecanın Adı TESFED Türkiye Kupası! Espor Tutkunları, Büyük Ödüller ve Şampiyonluk İçin Start Alındı!

15.11.2023 | ulasufuk

Heyecanın Adı TESFED Türkiye Kupası! Espor Tutkunları, Büyük Ödüller ve Şampiyonluk İçin Start Alındı!

Türkiye Espor Federasyonu’nun ev sahipliğinde gerçekleşecek olan 5. TESFED Türkiye Kupası için heyecan dorukta! Counter-Strike, EA FC, Dota 2, NBA 2K24, eFootball 2024, TEKKEN 7, League of Legends, VALORANT, Mobile Legends: Bang Bang ve PUBG Mobile oyunlarında gerçekleşecek dev turnuva, toplamda 1 milyon TL ödülle büyük bir çekişmeye sahne olacak.

1-17 Aralık tarihleri arasında eleme maçlarıyla başlayacak TESFED Türkiye Kupası, 22-23-24 Aralık’ta İstanbul Ataşehir Metropol AVM’de bulunan Papara SuperMassive Gamer Hub’da gerçekleşecek final etaplarıyla zirveye ulaşacak. Turnuva öncesinde konuşan TESFED Başkanı Alper Afşin Özdemir, “Gençleri bir araya getirip esporun heyecanını yaşamak için büyük önem verdiğimiz TESFED Türkiye Kupası’na yoğun bir ilgi var. 1 milyon TL’lik ödül havuzumuzla, Türkiye’nin esporda lider ülke olma hedefimize katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Bu turnuva, geleceğin yıldızlarını keşfetmek adına büyük bir fırsat” dedi. Espor tutkunları, Aralık ayında yaşanacak bu muazzam etkinliği kaçırmayın!Popüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.