-->
EA SPORTS FC24 Turnuvası: Futbol Tutkunlarının Buluşma Noktası D&R İstinyePark’ta!

Eğlence ve rekabetin buluştuğu, adrenalin dolu bir etkinlik için hazır mısınız? D&R İşbirliği ile düzenlenen EA SPORTS FC24 Turnuvası, 15-19 Kasım tarihleri arasında İstanbul’da futbolseverler için kapılarını açıyor.

09.11.2023 | ulasufuk

Eğlence ve rekabetin buluştuğu, adrenalin dolu bir etkinlik için hazır mısınız? D&R İşbirliği ile düzenlenen EA SPORTS FC24 Turnuvası, 15-19 Kasım tarihleri arasında İstanbul’da futbolseverler için kapılarını açıyor. 15-17 Kasım’da 10:00-22:00 saatleri arasında aktivite alanında kaydınızı yaptırarak gerçek futbol deneyimini EA SPORTS FC24 ile yaşayabilirsiniz.

Turnuva Programı:

15-17 Kasım: Kayıtların kabul edildiği günler (10:00-22:00)

18-19 Kasım: Eleme maçları, heyecan dolu final, çeyrek final, yarı final ve ödül töreni (11:00-19:00)

Ödüller:

Turnuvanın şampiyonu: 1 Adet Sony PS5

İkinci sıra: 1 Adet Sony Ps5 Dualsense Controller

Üçüncü ve dördüncü sıralar: 1’er Adet EA SPORTS FC24 PS5 OyunuPopüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.