-->
Dövüş Sanatları Destanı Gün Yüzüne Çıkıyor: ‘Brown Dust 2’ ‘Tales of Sword’ Karakter Paketini Tanıtıyor

GAMFS N Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve Neowiz Co., Ltd. tarafından servis edilen dinamik mobil RPG ‘Brown Dust 2’, altıncı karakter paketi ‘Tales of Sword’u yayınlarken dövüş sanatları çağına sürükleyici bir yolculuğa hazırlanın.

27.11.2023 | ulasufuk

GAMFS N Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve Neowiz Co., Ltd. tarafından servis edilen dinamik mobil RPG ‘Brown Dust 2’, altıncı karakter paketi ‘Tales of Sword’u yayınlarken dövüş sanatları çağına sürükleyici bir yolculuğa hazırlanın. Ayın 23’ünde yayınlanan bu heyecan verici güncelleme, kılıç kraliçesi ‘Sylvia’nın büyüleyici hikâyesini gözler önüne seriyor.

‘Tales of Sword’ Güncellemesinde Öne Çıkan Önemli Noktalar:

🎭 Kılıç Kraliçesi Sylvia ile tanışın: Yetenekli bir kılıç dövüşçüsü olan ‘Sylvia’yı ön plana çıkaran 6. Karakter Paketi ‘Tales of Sword’ ile dövüş sanatları çağına adım atın. Küçük bir kasabanın yakınlarında gizlenen küçük Terrorfiend ‘Yuri’ ve esrarengiz ‘Sylvia’ arasında tesadüfi bir karşılaşma ile başlayan dokunaklı bir hikayeye dalın. Duygusal yolculuğu ‘Dalvi’ ve ‘Nartas’ gibi karakterlerle birlikte yaşayın. Özellikle, bu karakter paketi hem Korece hem de Japonca tam seslendirmeler sunarak sürükleyici oyun deneyimini geliştiriyor.
‘Rüzgarlı Kedi’ Sezon Etkinliği 20 Aralık’a kadar:

🎉 Şenliklere Dalın: ‘Windy Cat’ sezon etkinliği, 20 Aralık’a kadar devam ederek ekstra bir heyecan katmanı ekliyor. Terrorfiend köyündeki dev şeytanla bağlantılı heyecan verici bir hikayeyi ortaya çıkarın. Ayrıca, ekstra eğlence için çeşitli ilgi çekici mini oyun içeriklerinin tadını çıkarın.

Sezon Etkinliği Ödülleri ve Zar Oyunu Gösterisi:

🎁 Özel Ödüller: Sezon etkinliğini 7 Aralık’a kadar kutlayan oyuncular, kümülatif girişlerine bağlı olarak ‘Çekiliş Biletleri’, ‘Elmaslar’ ve ‘Kan Kokteyli’ dahil olmak üzere çok sayıda oyun içi öğe kazanabilirler. Zar atmak için ‘Zar Oyunu’ etkinliğine katılın ve ‘Çekiliş Biletleri’, ‘Kadim Kristaller’ ve ‘Elmaslar’ gibi harika ödüller kazanın.
Kullanıcı Kolaylığı İyileştirmeleri:

🚀 Geliştirilmiş Oynanış Özellikleri: Güncelleme, ilk olarak Kapalı Beta Testi sırasında tanıtılan kullanıcı dostu bir geliştirme olan ‘çizgi işlevi’ni sunuyor. Çeşitli paketlere stratejik olarak yerleştirilen ve oyuncuların oyun içi eşyalar ve dayanıklılık kazanmasını sağlayan ‘Kavanoz’ nesnesi gibi eklenen özelliklerle oyunun yeni boyutlarını keşfedin. Kullanıcı arayüzü de Yetenek Becerilerinin hızlı ve sorunsuz kullanımı için yenilendi.Popüler Haberler


Yayıncı holo Indie ve geliştirici BeXide, hololive Treasure Mountain adlı 3D bulmaca oyununun PC (Steam) platformu için duyurusunu yaptı.


Yayıncı CFK ve geliştirici Frontier Aja, popüler oyunlarından Koumajou Remilia: Scarlet Symphony’nin PlayStation 5 için yayınlanacağını duyurdu.


Amazon’un merakla beklenen Fallout dizisi, izleyicilerden büyük ilgi görmeye devam ediyor.


Electronic Arts tarafından geliştirilen sıra tabanlı taktik macera oyunu Star Wars: Galaxy of Heroes, artık PC platformu için de erişime açıldı.