-->
Destiny 2: The Final Shape Genişlemesi Heyecanla Bekleniyor, Ancak Yeni Tarih Açıklandı!

Bungie, beklenen Destiny 2 genişleme paketi “The Final Shape” için planlanan 27 Şubat 2024 çıkış tarihini maalesef erteledi.

27.11.2023 | ulasufuk

Bungie, beklenen Destiny 2 genişleme paketi “The Final Shape” için planlanan 27 Şubat 2024 çıkış tarihini maalesef erteledi. Yeni çıkış tarihi olarak 4 Haziran 2024 belirlendi. Şu anda Destiny 2, heyecanla beklenen genişlemeyi PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam üzerinden) platformlarından oynayan oyuncular için sunmaya devam ediyor.

En iyi deneyim için ertelenme kararı alınmış

The Final Shape, Destiny hikayesinin ilk on yılının zirvesini temsil ediyor. Bu unutulmaz yolculuğu daha da özel kılmak için, tutkulu ekip biraz daha zamana ihtiyaç duyduklarını açıklıyor. Bu nedenle, oyunun çıkış tarihi bir sonraki yılın Şubat sonuna ertelenmiştir.

The Final Shape’in Standart Sürümü, yeni bir hikaye seferi, üç yeniden tasarlanmış Süper, keşfedeceğiniz yeni bir mekan, toplamak için heyecan verici yeni silahlar ve zırhlar içerir. The Final Shape yılındaki ilk bölümde, zamanı ve mekanı bükerek Gezgin’in içindeki sırları keşfedeceğiniz bir maceraya atılacaksınız. Tanık’ın rehberliğinde, Destiny evreninin derinliklerine bir adım daha yaklaşın.

Yeni videoPopüler Haberler


Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin’de İki Yeni Kahramanla Ölümün veya Kaosun Zaferini Müjdeleyin; Kurdoss Valentian ve Gaunt Summoner 20 Mart’ta Ortaya Çıkıyor.


“Escape From Tarkov: Arena” oyunu bir Reflex güncellemesi alıyor


Türkiye’nin en dinamik girişim alanlarından biri olan oyun sektörüne NBL Games ile yeni bir heyecan geliyor.


Küresel teknoloji devi Xiaomi’nin “her kare ikonik” sloganıyla tanıtılan serisinin Redmi Note 13 temel modeli 11,999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla raflarda yerini aldı.