-->
Cyberpunk 2077’de Kaybolan 100 NPC, Yeni Mod İle Geri Dönüyor!

L3X4RS’ Adlı Mod Geliştiricisi, Cyberpunk 2077’ye E3 2018 Kalabalığını Geri Getiriyor! CD Projekt RED’in gelecek temalı aksiyon macera oyunu için hazırlanan bu ilginç mod, son sürümde kaybolan yaklaşık 100 NPC’yi tekrar oyun dünyasına dahil ediyor.

16.11.2023 | ulasufuk

L3X4RS’ Adlı Mod Geliştiricisi, Cyberpunk 2077’ye E3 2018 Kalabalığını Geri Getiriyor! CD Projekt RED’in gelecek temalı aksiyon macera oyunu için hazırlanan bu ilginç mod, son sürümde kaybolan yaklaşık 100 NPC’yi tekrar oyun dünyasına dahil ediyor. Detaylar için okumaya devam edin!

Kalabalığın çeşitliliğini arttıran bir mod

Modu kullanırken, kalabalık yoğunluğunda bir artış beklememek önemli bir detay. Bu, E3 2018 sürümündeki gibi oyununuzda büyük bir NPC kalabalığı görmeyeceğiniz anlamına geliyor. Ancak modun temel amacı, NPC’lerin çeşitliliğini artırmak. Böylece Night City’yi keşfederken sürekli aynı yüzleri görmekten kurtulacaksınız.

Mod geliştiricisi şu ana kadar herhangi bir tanıtım videosu paylaşmamış olsa da, yeni eklenen kıyafetler ve aksesuarlarla NPC’leri daha çekici hale getirdiği için modun ilgi çekici olduğunu söyleyebiliriz. Modu denemek isteyenler için güzel bir alternatif olabilir.

Moddan görüntülerPopüler Haberler


Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin’de İki Yeni Kahramanla Ölümün veya Kaosun Zaferini Müjdeleyin; Kurdoss Valentian ve Gaunt Summoner 20 Mart’ta Ortaya Çıkıyor.


“Escape From Tarkov: Arena” oyunu bir Reflex güncellemesi alıyor


Türkiye’nin en dinamik girişim alanlarından biri olan oyun sektörüne NBL Games ile yeni bir heyecan geliyor.


Küresel teknoloji devi Xiaomi’nin “her kare ikonik” sloganıyla tanıtılan serisinin Redmi Note 13 temel modeli 11,999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla raflarda yerini aldı.