-->
Cities Skylines 2’ye Heyecan Verici Yeni Bir Güncelleme Geldi!

Colossal Order ekibi, şehir kurma simülasyon oyunu Cities Skylines 2 için 1.0.13 sürümlü üçüncü büyük güncellemeyi yayınladı.

12.11.2023 | ulasufuk

Colossal Order ekibi, şehir kurma simülasyon oyunu Cities Skylines 2 için 1.0.13 sürümlü üçüncü büyük güncellemeyi yayınladı. Bu güncelleme, oyunu daha dengeli hale getirmenin yanı sıra ince ayarları da sunuyor ve ayrıca oyundaki bazı hataları da düzeltiyor. Bu güncelleme, oyun deneyimini daha tatmin edici hale getiriyor.

Performans artışı da yer alıyor

Yeni güncelleme, sadece bu özelliklerle sınırlı kalmıyor, aynı zamanda oyunun performansını artırarak daha hızlı ve istikrarlı bir oyun deneyimi sunuyor. Colossal Order ekibi, ayrıca çöp üretimi ve birikiminin daha dengeli olmasını sağlayan geliştirmeleri de bu güncellemeyle oyuna dahil etti.

Diğer güncelleme detaylarına baktığımızda, yakım tesislerinin elektrik ihtiyacıyla ilgili iyileştirmeler yapıldı ve şehirdeki sokak hayvanlarının sayısı dengelendi. Ayrıca, araçların otoyollarda güvensiz U dönüşleri yapmalarını önlemek amacıyla uygulanan cezalar artırıldı.Popüler Haberler


Bağımsız yayıncı Chorus Worldwide ve geliştirici Indie-us Games bugün, süper güç fantezisi UNDEFEATED’in piyasaya sürülmesinden bu yana 2 milyon indirmeye ulaştı.


Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.


Porsche Design Honor Magic V2 RSR, katlanabilir telefon teknolojisini premium spor otomobil tasarım mirası ile birleştiriyor.


Dünyanın hızla büyüyen akıllı telefon markası realme, mobil oyun dünyasının yeni lideri realme 11’i tanıttı.