-->
Çatışmaya Hazır Olun, Men of War II Açık Beta 16 Kasım’da Başlıyor

Yeni PvE modu, çok oyunculu haritalar ve tek oyunculu görevlerle savaş alanına bir kez daha saldırmaya hazır olun.

09.11.2023 | ulasufuk

Yeni PvE modu, çok oyunculu haritalar ve tek oyunculu görevlerle savaş alanına bir kez daha saldırmaya hazır olun.

Fulqrum Publishing ve Ukraynalı stüdyo Best Way, merakla beklenen gerçek zamanlı strateji oyunu Men of War II için 16 Kasım’da başlayıp 21 Kasım’da Steam’de sona erecek olan Beta hafta sonunu duyurmaktan mutluluk duyuyor. Bu yeni beta, geliştirme sürecindeki ilerlemeyi sergiliyor ve oyunculara PVP maç kurulum modlarının her biri için eşleştirme ve lider tabloları, daha kısa yükleme süreleri ve çeşitli grafik iyileştirmeleri dahil olmak üzere daha parlak bir deneyim sunuyor.

Önümüzdeki hafta başlayacak olan açık beta, oyunculardan stratejik beceri isteyen zorlu bir PVE senaryosu olan “Subay” modunu tanıtıyor. Subay modunda katılımcılar, bir NPC subayını belirli bir süre boyunca korumaya çalışırken saldırı ve savunma taktiklerini ustalıkla dengelemelidir; düşman onu ortadan kaldırmayı başarırsa oyun biter. Bu yoğun mod, oyuncuların güçlerini etkili bir şekilde koordine etme ve zafere ulaşmak için anlık kararlar verme becerilerini test edecek. Bu yeni modun yanı sıra, önceki açık betalardaki tüm PvE ve PvP modları oyuncuların eğlenmesi için geri dönecek.

Ayrıca oyuncular, ABD ve Alman birlikleri için İkinci Dünya Savaşı tarihinin önemli anlarını konu alan iki sürükleyici yeni tek oyunculu görevi dört gözle bekleyebilirler. Bu sürükleyici görevler oyunculara savaş zamanı karar verme sürecinin yoğunluğunu ve karmaşıklığını deneyimleme şansı sunarken, önceki betalarda yer alan Sovyet harekâtı da oyuncuların tüm tek oyunculu görevlerle aksiyona geri dönmelerini sağlıyor.

Bu beta aynı zamanda ‘Witch’s Vale’, ‘Village’, ‘Champagne’ ve ‘Polesie’ olmak üzere dört yeni çok oyunculu haritayı da oyunculara sunuyor.

Bu açık Beta, önceki üç halka açık testte oynamış, test etmiş ve düşüncelerini paylaşmış olan binlerce oyuncunun geri bildirimlerine dayanmaktadır. Geliştiriciler, bu Beta’dan gelen yeni oyuncu geri bildirimlerine dayanarak cilalama ve dengeleme üzerinde çalışmaya devam edecekler. Oyuncuların bu açık beta testindeki ilerlemeleri ve kaydettikleri sürümde geçerli olmayacaktır.

Açık Beta İçeriği:

3x PvP Maç Kurulum Modu

PvP

Birleşik Silahlar

Klasik

2x Oyun Ayarları

Rekabetçi

Gerçekçilik

4x PvP Modu (AI botlara karşı da oynanabilir)

Ön Hat

Saldırı Bölgeleri

Savaş

İstila

2x PvE Oyun Modu

Hat Savunması

Memur

10x Haritalar

Cadı Vadisi

Köy

Şampanya

Polesie

Borovaya

Kış Martı

Hava Alanı

Banliyö

Bazerville

Tarım Arazileri

3x Tek Oyunculu / Co-op Görevler

Özgürlüğe Doğru

Konvoy

Karın İçinden

Men of War II – Değişiklikler ve Düzeltmeler

Oynanış Değişiklikleri:

“Klasik mod” artık kendi maç yapma sırasına ve liderlik tablolarına sahip

Yükleme süreleri kısaltıldı

PVE/lobi oyuncularının yeni taburlar ve tedarik noktaları kazanmak için görevleri tamamlamasına izin verin

Geliştirilmiş araç yol bulma

Çok Oyunculu (Taburlarla PvP)

Combined Arms için liderlik tablosu eklendi

Çok Oyunculu (Klasik)

Klasik çok oyunculu için eşleştirme ve liderlik tablosu eklendi

Oyuncu geri bildirimlerine dayalı dengeleme değişiklikleri

Çok Oyunculu (Gerçekçilik)

Gerçekçi savaş ayarları için ayarlamalar

Oyuncuların müttefik ve kendi piyade birimlerine hasar verirken HP çubukları eklendi

Düşman topraklarında piyade/araç tespiti yok

Kullanıcı Arayüzü İyileştirmeleri:

Öğren / Birimler’de geliştirilmiş filtre

Ses İyileştirmeleri:

Geliştirilmiş ses kalitesi

3D’de stereo ses çalma desteği

Çeşitli:

Güncellenmiş özel efektler

Tonlarca hata düzeltmesi ve iyileştirme

İşte Video:Popüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.