-->
Bu Hafta Epic Games, 140 TL Değerindeki Oyunu Ücretsiz Sunuyor! Detayları Kaçırmayın!

Her hafta kullanıcılara ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, bu haftanın sürprizini Perşembe günü gerçekleştirdi.

26.11.2023 | ulasufuk

Her hafta kullanıcılara ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, bu haftanın sürprizini Perşembe günü gerçekleştirdi. Şu an itibariyle, aksiyon dolu macera oyunu Deliver Us Mars’ı kütüphanenize ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmamanız için oyun, 30 Kasım Perşembe günü TSİ 18:00’a kadar ücretsiz olarak indirilebilir.

Buna ek olarak, önümüzdeki hafta, yani 30 Kasım itibarıyla, Jitsu Squad ve Mighty Fight Federation adlı oyunlar da ücretsiz olarak oyunculara sunulacak. Epic Games’in bu heyecan verici kampanyalarını takip etmeye devam edin!

Deliver Us Mars

Ödüllü oyun Deliver Us The Moon’un devamı niteliğindeki Deliver Us Mars, sizi sürükleyici bir astronotluk deneyimine davet ediyor. Oyun, yoğun atmosferli bir bilim kurgu macerasına ev sahipliği yaparak, gizemli Outward tarafından çalınan ARK koloni gemilerini kurtarmak üzere gerilim dolu ve yüksek riskli bir göreve sizi taşıyor. Bu heyecan verici macera, yeni sınırları keşfetmeniz için sizi bekliyor!Popüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.