-->
Assassin’s Creed Mirage Hayranlarını Sevindirecek Haber: Yeni Oyun + Modu Yolda!

Assassin’s Creed serisinin heyecanla beklenen yeni oyunu Mirage için Ubisoft, müjdeli bir haberle karşımızda!

16.11.2023 | ulasufuk

Assassin’s Creed serisinin heyecanla beklenen yeni oyunu Mirage için Ubisoft, müjdeli bir haberle karşımızda! Resmi Twitter hesaplarından yapılan duyuruya göre, Aralık ayında oyun severleri sevindirecek bir güncelleme yolda. Assassin’s Creed Mirage, Yeni Oyun + moduyla güçleniyor. Detaylı bilgiler ve heyecan verici yenilikler için gözler Aralık’a çevrildi!

Ücretsiz güncellemeyle beraber gelecek

Assassin’s Creed Mirage için heyecan verici bir güncelleme yolda! Aralık ayında ücretsiz olarak sunulacak olan Yeni Oyun + modu, oyunculara oyun deneyiminde yeni bir boyut kazandıracak. Bu modun yanı sıra, isteğe bağlı bir kalıcı ölüm modu da tüm zorluklarda kullanılabilecek.

Detayların henüz tam olarak açıklanmamış olmasına rağmen, ekip daha fazla bilgi paylaşacağını belirtiyor. Assassin’s Creed Mirage, PC platformunda Epic Games üzerinden 849 TL fiyatla satışa sunuluyor. Oyuncular, dokuzuncu yüzyıl Bağdat’ının kalabalık sokaklarında yer alarak, sokak hırsızı Basim’in adalet ve cevap arayışına katılıyorlar. Gizemli Hidden Ones örgütü aracılığıyla Usta Suikastçı olan Basim’in kaderi, beklenmedik bir yöne evriliyor.Popüler Haberler


Çok platformlu retro ve modern oyunların yayıncısı Ziggurat Interactive, Retro First Friday girişimini iki heyecan verici duyuruyla yeniden başlatıyor: A Boy and His Blob™ Retro Collection’ın PC’de yayınlanması ve Ballance’ın 5 Ocak’taki çıkış tarihi duyurusu!


SQUARE ENIX® bugün DRAGON QUEST MONSTERS serisinin en yeni rol yapma oyunu DRAGON QUEST MONSTERS: The Dark Prince’i piyasaya sürdü.


NACON, Ambulance Life oyununun yayınlanması ve dağıtımı için stüdyo Aesir Interactive ile bir anlaşma imzaladıklarını duyurmaktan memnuniyet duyar.


Green Hell VR Spirits of Amazonia Part 1 şimdi PSVR2, Meta Quest 2 ve Meta Quest 3’te. Lansman fragmanını izleyin!