-->
Arma Reforger Heyecanla Beklenen Tam Sürümüyle Oyuncuların Karşısında!

Bohemia Interactive, uzun süren bir geliştirme sürecinden sonra Arma Reforger’ın Erken Erişim aşamasını başarıyla tamamladığını duyurdu.

17.11.2023 | ulasufuk

Bohemia Interactive, uzun süren bir geliştirme sürecinden sonra Arma Reforger’ın Erken Erişim aşamasını başarıyla tamamladığını duyurdu. Oyun, hem Xbox Series hem de PC platformları için Steam ve Microsoft Store üzerinden artık tam sürüm olarak erişilebilir durumda. Bu, 17 Mayıs 2022’de başlayan Erken Erişim sürecinin sona erdiği anlamına geliyor.

Arma 4 oyununa doğru yol alınıyor

Açık dünya çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunu olan Arma Reforger, Soğuk Savaş dönemine benzersiz bir yolculuk sunuyor ve aynı zamanda Arma 4’e doğru bir adım olarak değerlendiriliyor. Bohemia Interactive, bu açıklamayla birlikte “[Sürüm 1.0] Arma Reforger’ı bir basamak olarak kullanıyoruz” diyerek, oyunun karmaşık sistemleri, eğlenceli içeriği ve teknik durumunun artık olgunlaştığını vurguluyor. Ekibin, projenin belirlenen yol haritasına sadık kalarak titizlikle çalıştığına dikkat çekiliyor.

Arma Reforger, yeni Enfusion motoruyla güçlendirilmiş ve oyuncuları otantik bir Soğuk Savaş atmosferine taşıyan bir deneyim sunuyor. İki büyük ada üzerinde geçen oyun, toplamda 61 km²’lik bir alanı kapsıyor ve oyunculara geniş bir savaş alanında mücadele etme imkanı tanıyor. Tam sürümle birlikte, oyunun bir dizi değişiklik, optimizasyon, hata düzeltmesi ve iyileştirmeler içerdiği belirtiliyor.

Sonuç olarak, Arma Reforger’ın tam sürüme geçişinin heyecan verici bir dönem olduğu söylenebilir. Oyunun geliştirme sürecinde emeği geçen ekibe teşekkür ederiz, ve oyuncuları bekleyen yeni maceraların tadını çıkarmaya davet ederiz.

Çıkış fragmanıPopüler Haberler


Samsung’un Galaxy S24 Serisi, dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


MWC’de yenilikçi bilgisayar, yazılım, konsept ve altyapı çözümleri ve hizmetlerinden oluşan en yeni portföyünü duyuran Lenovo, herkes için daha akıllı teknoloji sağlamaya devam ediyor


Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation aracılığıyla geleneksel olarak düzenlediği ‘Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma’ etkinliklerinin 13’üncüsünde sürdürülebilir teknolojiler odağındaki projeler yatırımcılara tanıtıldı. 


MediaMarkt’ın 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında 1-4 Mart tarihleri arasında tablet, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık ve saç düzleştirici gibi birbirinden farklı ürünler satışa sunulacak.