-->
Apocalypse New – Survival City-Builder Yeni Döngüsü 18 Ocak 2024’te Başlıyor

Core Engage’in dünyayı geri kazanmakla ilgili ilk oyununda yeni bir yıl yeni bir dünyayı müjdeliyor.

30.11.2023 | ulasufuk

Core Engage’in dünyayı geri kazanmakla ilgili ilk oyununda yeni bir yıl yeni bir dünyayı müjdeliyor.

Core Engage ve Daedalic Entertainment, geliştiricinin ilk oyunu New Cycle’ın 18 Ocak 2024’te Erken Erişim’e açılacağını duyurmaktan gurur duyuyor. Hayatta kalma şehir kurma oyunu, güneş patlamaları nedeniyle harap olmuş ve erken uygarlığı anımsatan yerleşimlere indirgenmiş kıyamet sonrası bir Dünya’da geçiyor. Oyuncular geçmişten aldıkları dersleri ve bilgileri her yeni güne taşıyarak insanlığın geleceğini inşa etmek zorunda.Popüler Haberler


Ubisoft’un korsan temalı açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Skull and Bones, 22 Ağustos’ta Steam platformunda oyuncularla buluşacak.


SNK ve Capcom’un efsanevi dövüş oyunu SNK vs. Capcom: SVC CHAOS, 22 Temmuz’da PlayStation 4, Switch ve GOG üzerinden PC için yeniden piyasaya sürülecek.


Ubisoft’un ikonik oyun serisi Assassin’s Creed, hem çıkış tarihlerine göre hem de oyunların kronolojik sırasına göre sıralanabilir.


Kuro Games’in ücretsiz oynanabilen açık dünya aksiyon RPG oyunu Wuthering Waves, PlayStation 5 için yayınlanacak. Ancak henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı.