-->
Annapurna Interactive’in Sevilen Oyunu Stray, Mac Cihazlara Yolda!

Annapurna Interactive tarafından yayınlanan ve BlueTwelve Studio tarafından geliştirilen Stray, Aralık ayında Mac kullanıcıları için merakla beklenen bir deneyim sunacak.

18.11.2023 | ulasufuk

Annapurna Interactive tarafından yayınlanan ve BlueTwelve Studio tarafından geliştirilen Stray, Aralık ayında Mac kullanıcıları için merakla beklenen bir deneyim sunacak.

Stray Apple cihazlar için geliyor

MetalFX Upscaling gibi güçlü yazılım teknolojileri sayesinde, Stray Apple marka tüm Mac cihazlarında sorunsuz ve sürükleyici bir oyun deneyimi vaat ediyor. Yeni MacBook Pro ve süper şarjlı M3’lü iMac gibi güçlü donanımların yanı sıra, M3 çip ailesine sahip her Mac cihazı, Stray gibi etkileyici oyunları rahatlıkla çalıştırabilecek bir seviyede performansa sahip.

Stray, The Game Awards ve Golden Joystick Awards gibi prestijli etkinliklerde birçok ödül kazanarak dikkatleri üzerine çekti. Oyun, eleştirmenlerden tam not alarak, siber bir şehirden kaçmaya çalışan bir kedi karakterini kontrol etme konseptiyle oyun dünyasında önemli bir yer edindi. 5 Aralık’ta tüm Mac cihazları için yayınlanacak olan bu oyun, Annapurna Interactive’in sevilen serisinin bir parçası olacak. Apple cihazlarınızda bu heyecan verici oyun deneyimini yaşamak için hazır olun.Popüler Haberler


Bağımsız yayıncı Chorus Worldwide ve geliştirici Indie-us Games bugün, süper güç fantezisi UNDEFEATED’in piyasaya sürülmesinden bu yana 2 milyon indirmeye ulaştı.


Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.


Porsche Design Honor Magic V2 RSR, katlanabilir telefon teknolojisini premium spor otomobil tasarım mirası ile birleştiriyor.


Dünyanın hızla büyüyen akıllı telefon markası realme, mobil oyun dünyasının yeni lideri realme 11’i tanıttı.