-->
Alone in the Dark’dan Heyecan Verici 7 Dakikalık Oynanış Videosu Ortaya Çıktı!

THQ Nordic ve Pieces Interactive, Alone in the Dark için yaklaşık sekiz dakikalık bir oynanış videosu olan “Looking for Jeremy”u paylaştı.

12.11.2023 | ulasufuk

THQ Nordic ve Pieces Interactive, Alone in the Dark için yaklaşık sekiz dakikalık bir oynanış videosu olan “Looking for Jeremy”u paylaştı. Videoda karakter animasyonları, ortam detayları, ara sahneler ve daha fazlası görülebilir.

Alone in the Dark önümüzdeki yıl geliyor 

Yayınlanan oynanış videosu, oyundaki yapı ve hikaye hakkında pek çok detayı açığa çıkarıyor. Emily ve Özel Dedektif Edward’ın gizemli bir mektup alarak Derceto Malikanesi’ne gelmeleri ve açıklanamayan olayları araştırmak ve Jeremy’yi bulmak için yola çıkmalarını gözlemliyoruz. Bu oyunda kime güveneceğimiz, neye inanacağımız ve ne yapacağımız tamamen biz oyunculara bağlı gibi görünüyor.

Alone in the Dark, PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam ve GOG) platformları için 16 Ocak 2024’te piyasaya sürülecek. Bu Alone in the Dark yeniden uyarlaması, 90’ların klasik korku oyununa bir saygı duruşu niteliğinde ve Derceto Malikanesi’ne tekrar dönüş yapmamıza olanak tanıyor.

İşte Oynanış Videosu:Popüler Haberler


Çok platformlu retro ve modern oyunların yayıncısı Ziggurat Interactive, Retro First Friday girişimini iki heyecan verici duyuruyla yeniden başlatıyor: A Boy and His Blob™ Retro Collection’ın PC’de yayınlanması ve Ballance’ın 5 Ocak’taki çıkış tarihi duyurusu!


SQUARE ENIX® bugün DRAGON QUEST MONSTERS serisinin en yeni rol yapma oyunu DRAGON QUEST MONSTERS: The Dark Prince’i piyasaya sürdü.


NACON, Ambulance Life oyununun yayınlanması ve dağıtımı için stüdyo Aesir Interactive ile bir anlaşma imzaladıklarını duyurmaktan memnuniyet duyar.


Green Hell VR Spirits of Amazonia Part 1 şimdi PSVR2, Meta Quest 2 ve Meta Quest 3’te. Lansman fragmanını izleyin!