-->
Alone in the Dark’dan Heyecan Verici 7 Dakikalık Oynanış Videosu Ortaya Çıktı!

THQ Nordic ve Pieces Interactive, Alone in the Dark için yaklaşık sekiz dakikalık bir oynanış videosu olan “Looking for Jeremy”u paylaştı.

12.11.2023 | ulasufuk

THQ Nordic ve Pieces Interactive, Alone in the Dark için yaklaşık sekiz dakikalık bir oynanış videosu olan “Looking for Jeremy”u paylaştı. Videoda karakter animasyonları, ortam detayları, ara sahneler ve daha fazlası görülebilir.

Alone in the Dark önümüzdeki yıl geliyor 

Yayınlanan oynanış videosu, oyundaki yapı ve hikaye hakkında pek çok detayı açığa çıkarıyor. Emily ve Özel Dedektif Edward’ın gizemli bir mektup alarak Derceto Malikanesi’ne gelmeleri ve açıklanamayan olayları araştırmak ve Jeremy’yi bulmak için yola çıkmalarını gözlemliyoruz. Bu oyunda kime güveneceğimiz, neye inanacağımız ve ne yapacağımız tamamen biz oyunculara bağlı gibi görünüyor.

Alone in the Dark, PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam ve GOG) platformları için 16 Ocak 2024’te piyasaya sürülecek. Bu Alone in the Dark yeniden uyarlaması, 90’ların klasik korku oyununa bir saygı duruşu niteliğinde ve Derceto Malikanesi’ne tekrar dönüş yapmamıza olanak tanıyor.

İşte Oynanış Videosu:Popüler Haberler


2K Games, NBA 2K serisinin yeni oyunu NBA 2K25’in detaylarını paylaştı.


Nacon’un yayıncılığını üstlendiği ve Spiders stüdyosu tarafından geliştirilen GreedFall II: The Dying World, oyuncularıyla buluşmaya hazırlanıyor.


KeokeN Interactive stüdyosu, başarılı Deliver Us serisinin yeni oyunu Deliver Us Home için düzenlenen Kickstarter kampanyasında hedeflenen bağış miktarını toplamayı başardı.


Amazon, Prime Gaming üyeliği kapsamında kullanıcılarına ücretsiz oyunlar sunmaya devam ediyor.