-->
Age of Empires 4’e Yeni Soluk: The Sultans Ascend Ek Paketi Şimdi Oyuncularla Buluşuyor!

Age of Empires 4, Relic Entertainment tarafından geliştirilmiş ve Xbox Game Studios tarafından yayınlanmış olan strateji taktik oyununa heyecan verici bir ek paket geldi.

15.11.2023 | ulasufuk

Age of Empires 4, Relic Entertainment tarafından geliştirilmiş ve Xbox Game Studios tarafından yayınlanmış olan strateji taktik oyununa heyecan verici bir ek paket geldi. Bu yeni genişleme paketi olan “The Sultans Ascend,” oyuncuları şehirlerini savunmak için büyük kuvvetlere liderlik etme görevine çağırıyor.

The Sultans Ascend paketinde farklı birimler yer alıyor 

Orta Doğu’nun zengin atmosferinde geçen bu heyecan verici genişleme paketi ile Age of Empires 4’e yepyeni bir boyut ekleniyor. Japonlar ve Bizanslılar gibi güçlü orduları yönetme şansı elde ederken, tek oyunculu hikayede Avrupa Haçlı Seferleri’ne karşı direnişin öncülerinden biri olarak Müslüman bir lideri canlandırma imkanına sahip oluyorsun. Ünlü Müslüman liderlerin destansı hikayelerini keşfederken, Haçlılarla verilen mücadeleleri ve savaşları deneyimleyeceksin.

Paketin içinde toplamda 8 sefer görevi bulunuyor. Tapınak Şövalyeleri, Hospitalier Şövalyeleri ve Tötonların Kutsal Tarikatları gibi güçlü düşmanlara karşı savaşırken, aynı zamanda eski rakip Moğollarla da mücadele ediyorsun. Savaşlar, hem karada hem de denizde gerçekleşiyor ve yeni kahramanlar, yetenekler ve oyun mekanikleriyle kendini geliştirmeni sağlıyor.

Her bölümde, Tuğtekin, Nûreddin, Şirkuh, Selahaddin, Kutuz, Baybars, Şecerüddür ve Barsbay gibi önde gelen Müslüman liderlerin yer aldığı bu epik genişleme paketi, Türkçe dil desteğiyle Steam’de 199,00 TL’den satışta!

İşte Çıkış Fragmanı:Popüler Haberler


Satranç hakkında bildiğiniz her şeye meydan okuyacak 8 benzersiz tek oyunculu varyantta mücadele edin!


Gelin bu tatil döneminde, geniş bir yelpazede yer alan gaming kişilikleri için oluşturulmuş, pikselli bir yolculuğun keşfine çıkın.


Ödüllü Genesis Noir’ın devamı niteliğindeki yapım, The Day of the Devs gösterisinin bir parçası olarak tanıtıldı


Yılbaşı sezonuna yaklaşırken lider ekran uzmanı ve Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, mükemmel armağanı bulmanıza kesinlikle yardımcı olacak bir kılavuz hazırladı.