-->
2024’te Heyecanla Beklenen: Sony’nin Piyasaya Sürmeyi Planladığı Tek Oyunculu Hikayeli Oyunlar!

Bu nedenle, oyuncular şimdi gözlerini bir sonraki yıla çevirerek, Sony’nin 2024 yılında hangi oyunları sunacağını merakla bekliyor.

15.11.2023 | ulasufuk

2023 yılında Sony’nin yalnızca birkaç tek oyunculu oyun projesi karşımıza çıktı. Marvel’s Spider-Man 2, yakın zamanda piyasaya sürülen ve bu yılın öne çıkan tek önemli projesi oldu. Bu nedenle, oyuncular şimdi gözlerini bir sonraki yıla çevirerek, Sony’nin 2024 yılında hangi oyunları sunacağını merakla bekliyor.

2024 yılında hangi yapımlar oyunculara sunulacak? 

Sony, geniş bütçeli tek oyunculu ve hikayeli yapımlarıyla oyunculara hitap etmeye devam ediyor. 2024 yılında, Team Ninja’nın Rise of the Ronin oyunu dışında resmi olarak onaylanmış bir yapım bulunmuyor. Ancak, Wushu Studios’ta çalışan oyun geliştiricisi shinobi602, yakın tarihli bir ResetEra gönderisinde bir dizi yeni oyunun yolda olduğunu belirtiyor.

Shinobi602’nin paylaştığı bilgilere göre, Rise of the Ronin ve Death Stranding 2, önümüzdeki yıl içinde oyuncularla buluşacak. Ayrıca, Marvel’s Wolverine’in 2024 sonbaharında piyasaya sürülmesi bekleniyor, bu konuda yapılan raporlar var. Diğer taraftan, çeşitli sızıntılar, SIE Santa Monica Studio’nun God of War Ragnarok için yeni bir DLC üzerinde çalıştığını iddia ediyor.Popüler Haberler


Çok platformlu retro ve modern oyunların yayıncısı Ziggurat Interactive, Retro First Friday girişimini iki heyecan verici duyuruyla yeniden başlatıyor: A Boy and His Blob™ Retro Collection’ın PC’de yayınlanması ve Ballance’ın 5 Ocak’taki çıkış tarihi duyurusu!


SQUARE ENIX® bugün DRAGON QUEST MONSTERS serisinin en yeni rol yapma oyunu DRAGON QUEST MONSTERS: The Dark Prince’i piyasaya sürdü.


NACON, Ambulance Life oyununun yayınlanması ve dağıtımı için stüdyo Aesir Interactive ile bir anlaşma imzaladıklarını duyurmaktan memnuniyet duyar.


Green Hell VR Spirits of Amazonia Part 1 şimdi PSVR2, Meta Quest 2 ve Meta Quest 3’te. Lansman fragmanını izleyin!