-->
Ziggy’s Cosmic Adventures 9 Kasım’da Meta Quest 2 ve Steam’de

Galaktik bir imparatorluğun çaldığınız küçük uzaylının peşinde olduğu bu kokpit VR macerasında uzay savaşı gemi yönetimiyle buluşuyor.

26.10.2023 | ulasufuk

Galaktik bir imparatorluğun çaldığınız küçük uzaylının peşinde olduğu bu kokpit VR macerasında uzay savaşı gemi yönetimiyle buluşuyor.

Stardust Collective, gemi yönetimini aksiyon-arcade savaşıyla birleştiren VR kokpit oyunu Ziggy’s Cosmic Adventures’ın 9 Kasım’da Meta Quest 2 ve PC VR’da yayınlanacağını duyurmaktan mutluluk duyuyor. Çalınan uzaylı yoldaşınız Ziggy ile kozmosu keşfedin, oda ölçeğindeki kokpitinizden geminizin sistemlerini yönetirken onu geri almaya gelen güçlerle savaşın ve onlardan kaçının.

Ziggy’nin Kozmik Maceraları’nda, VR kokpitinizde elinizin altındaki anahtarları, kolları ve diğer sistemleri kullanarak ışıklarınızı açabilir, kalkanlarınıza güç verebilir, sıcaklık ve basıncı dengeleyebilir, gövde ihlallerini düzeltebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Kokpitinizden heyecan verici uzay savaşlarına katılacak, asteroitlerden kaçacak ve takipçilerinizi engellemeye çalışırken lazer patlamalarıyla uğraşacaksınız. Dallanan hikaye yolları, verdiğiniz kararlara göre yolculuğunuzun gidişatını değiştirecek ve her oyunda farklı bir hikaye deneyimlemenize olanak tanıyacak.

Ziggy adında küçük bir uzaylı yaratığı çalan bir ödül avcısı rolünü üstleniyorsunuz. Onları çaldığınız şeytani galaktik imparatorluk onları geri istiyor ve sizi durdurana kadar peşinizi bırakmayacak. Hayatta kalmak için her seviyede geminizin sistemlerini çeşitli şekillerde kullanmanızı gerektiren çeşitli zorluklarla mücadele etmeniz gerekecek.

Stardust Collective kurucu ortağı Alex Clarke, “Oyunun nihayet 9 Kasım’da Meta Quest 2 ve PC VR’a geleceğini duyurmaktan gerçekten memnunuz ve küçük Ziggy ile galaktik maceranızı dört gözle beklediğinizi umuyoruz” dedi. “Ziggy’nin Kozmik Maceraları 2020 yılında bir Game Jam girişi olarak hayata başladı ve küçük ekibimiz bunun tamamen geliştirilmiş bir VR oyunu olarak büyük bir potansiyele sahip olduğunu fark etti!”Popüler Haberler


Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin’de İki Yeni Kahramanla Ölümün veya Kaosun Zaferini Müjdeleyin; Kurdoss Valentian ve Gaunt Summoner 20 Mart’ta Ortaya Çıkıyor.


“Escape From Tarkov: Arena” oyunu bir Reflex güncellemesi alıyor


Türkiye’nin en dinamik girişim alanlarından biri olan oyun sektörüne NBL Games ile yeni bir heyecan geliyor.


Küresel teknoloji devi Xiaomi’nin “her kare ikonik” sloganıyla tanıtılan serisinin Redmi Note 13 temel modeli 11,999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla raflarda yerini aldı.