-->
Yu-Gı-Oh! Koleksiyon Kart Oyunu’nun Yeni Güçlendirici Seti Age Of Overlord Çıktı

Yu-Gı-Oh! Koleksiyon Kart Oyunu’nun Yeni Güçlendirici Setinde 25 Adet Quarter Century Secret Rare Kart Sizi Bekliyor.

19.10.2023 | ulasufuk

Yu-Gı-Oh! Koleksiyon Kart Oyunu’nun Yeni Güçlendirici Setinde 25 Adet Quarter Century Secret Rare Kart Sizi Bekliyor.

Age of Overlord şimdi satışta

Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI), bugün yaptığı açıklamayla  Yu-Gi-Oh KOLEKSİYON KART OYUNU’na (TCG) gelen yepyeni güçlendirici set Age of Overlord‘un satışa çıktığını duyurdu.

Age of Overlord, Düelloculara benzersiz bir rarity olan Quarter Century Secret Rare kartlarına sahip olmak için bir şans daha sunuyor. Yalnızca 25. yıl kutlamaları kapsamında yer alan bu kartlar, holografik folyo kaplama, altın folyo isim damgaları ve 25. Yıldönümü filigranından oluşuyor.

Yu-Gi-Oh! kart oyununun 25. Yılı kutlamaları kapsamında Age of Overlord, toplam 25 kartı Quarter Century Secret Rare olarak sunuyor; bu kartlara yalnızca Quarter Century Secret Rare olarak gelen çok özel bir kart da dahil.

100’ü tamamen yeni kart olmak üzere toplam 101 kartla gelen Age of Overlord, düzinelerce farklı Desteyi güçlendirecek kartlarla dopdolu. “Magician”dan “Mannadium”a, “Odd-Eyes”dan “Ogdoadic”e kadar hayranların çok sevdiği temalar bu setten faydalanabilir. Örneğin, oyunun Mısır temalı köklerinin sevenler, “Horus” imajında dört yeni canavar keşfedebilir. Düello taktiklerini geliştirmek isteyenler içinse bu güçlendirici set, yepyeni stratejilerin kilidini açar nitelikte.

Age of Overlord setinin tamamı 50 Common, 26 Super Rare, 14 Ultra Rare ve 10 Secret Rare karttan oluşuyor. Bu kartlardan 24’ü aynı zamanda Quarter Century Secret Rare olarak gelirken 25. kart yalnızca Quarter Century Secret Rare olarak setteki yerini alıyor.Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.