-->
Yeni Soulslike – Deathbound’un Düşmüş Savaşçılarını Keşfedin.

Trial Forge Studio ve Tate Multimedia yakında çıkacak Aksiyon RPG’nin ana karakterlerini tanıttı.

26.10.2023 | ulasufuk

Trial Forge Studio ve Tate Multimedia yakında çıkacak Aksiyon RPG’nin ana karakterlerini tanıttı.

2024’te piyasaya sürülecek Souls benzeri türün yeni bir yorumu olan Deathbound’un merkezinde iki grup yer alıyor: Ölüm Kilisesi ve Yaşam Tarikatı.

Ölüm Kilisesi, Zieminal’de (Deathbound’un dünyası) baskın olan inançtır ve kendi inançlarını takip etmeyen herkese zulmeden fanatiklerden oluşur. Karşı cephede ise Yaşam Tarikatı yer alır – Ölüm takipçilerinin baskısına direnmeye çalışan birçok örgütün huzursuz bir ittifakıdır. Her ne pahasına olursa olsun insanlığa ölümsüzlüğü geri getirme arayışındaki Essencemancer’lardan – Tanrıça Yaşam’a tapanlar – oluşuyor.

Bugün, Deathbound’un Brezilyalı geliştiricisi Trial Forge ile işbirliği yapan Tate Multimedia, Deathbound’un oynanabilir karakterlerini detaylandıran iki kısa videoyu paylaşmaktan mutluluk duyuyor.

Kendi fraksiyonları arasında bölünmüş olan bu iki video, her karakterin kişilikleri ve motivasyonları hakkında kısa bir fikir veriyor. Ek olarak, videolar lanetlenmiş savaşçıların her birinin sunduğu savaş stilleri ve saldırıları hakkında bilgi veriyorPopüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.