-->
Türkçe Dublajlı Crysis Remastered Üçlemesi Steam’de Sadece 46 TL!

Crysis 1 Remastered, Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered oyunlarını içeren Crysis Remastered Trilogy paketi, Steam’de şu an yüzde 72’lik bir indirimle sadece 46,70 TL’den satılıyor.

01.10.2023 | ulasufuk

Crysis 1 Remastered, Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered oyunlarını içeren Crysis Remastered Trilogy paketi, Steam’de şu an yüzde 72’lik bir indirimle sadece 46,70 TL’den satılıyor. Bu büyük fırsatı kaçırmamanızı ve bu üçlemeyi kütüphanenize eklemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Crysis Remastered üçlemesi, hem Türkçe alt yazı hem de Türkçe dublaj desteğiyle birlikte geliyor. Bu oyun, Türk yapımı Crytek tarafından oyunculara sunuluyor ve oyunda nano suit ile donatılmış bir karakteri kontrol ederek üstün güçlerle dolu bir dünyada düşmanlarla mücadele ediyoruz. Bu seri, nişancı, aksiyon, keşif ve gizlilik unsurlarını bir araya getirerek büyüleyici bir deneyim sunuyor.

Başlangıçta basit bir kurtarma operasyonu gibi görünen bu macera, uzaylı istilacıların Kuzey Kore’ye bağlı adalara saldırmasıyla farklı bir boyut kazanıyor. Bu üçleme sayesinde hikayenin gelişimini takip edebilir ve karakterimizin ve ekibimizin başına neler geldiğini keşfedebilirsiniz.Popüler Haberler


Çok platformlu retro ve modern oyunların yayıncısı Ziggurat Interactive, Retro First Friday girişimini iki heyecan verici duyuruyla yeniden başlatıyor: A Boy and His Blob™ Retro Collection’ın PC’de yayınlanması ve Ballance’ın 5 Ocak’taki çıkış tarihi duyurusu!


SQUARE ENIX® bugün DRAGON QUEST MONSTERS serisinin en yeni rol yapma oyunu DRAGON QUEST MONSTERS: The Dark Prince’i piyasaya sürdü.


NACON, Ambulance Life oyununun yayınlanması ve dağıtımı için stüdyo Aesir Interactive ile bir anlaşma imzaladıklarını duyurmaktan memnuniyet duyar.


Green Hell VR Spirits of Amazonia Part 1 şimdi PSVR2, Meta Quest 2 ve Meta Quest 3’te. Lansman fragmanını izleyin!