-->
Troller Hep Beraber | Ana Afişi Ve Filmden Görselleri Paylaşıldı!

Aksiyon yüklü, yıldızlarla dolu, rengarenk ve benzersiz bir aile buluşmasına hazır olun.

19.10.2023 | ulasufuk

Aksiyon yüklü, yıldızlarla dolu, rengarenk ve benzersiz bir aile buluşmasına hazır olun.

DREAMWORKS ANIMATION’DAN “TROLLER HEP BERABER” FİLMİNİN ANA AFİŞİ VE FİLMDEN GÖRSELLERİ PAYLAŞILDI!

FİLMDEN GÖRSELLER İNDİRME LİNKİ: https://we.tl/t-Akb3NMRZQT

Anna Kendrick ve Justin Timberlake, 10 Kasım’da DreamWorks Animation’ın gişe rekortmeni müzikal serisinin yeni filmi Troller Hep Beraber için geri dönüyor. Aksiyon yüklü, yıldızlarla dolu, rengarenk ve benzersiz bir aile buluşmasına hazır olun.

İlk iki filmde süregelen gerçek dostluk ve amansız flörtleşmeden sonra Poppy (Anna Kendrick) ve Branch (Justin Timberlake) artık resmen ve nihayet, birlikteler! Yeni filmde Branch’in, dört erkek kardeşi Floyd, John Dory, Spruce ve Clay ile birlikte bir zamanlar popüler erkek müzik grubu BroZone’un bir üyesi olduğu ortaya çıkar.

Ama Branch’in kardeşi Floyd, müzikal yeteneklerini sömürmek isteyen kötü pop star ikilisi – Kadife (Emmy ödüllü Amy Schumer; Trainwreck) ve Kaplama (Grammy ödüllü ve Tony adayı Andrew Rannells; The Book of Mormon)- tarafından kaçırılınca Branch ve Poppy, diğer kardeşlerle yeniden bir araya gelip, Floyd’u kurtarmak üzere eğlenceli ve heyecan verici bir yolculuğa çıkar.

Troller Hep Beraber’i izleyenler sevilen pop şarkılarının yanı sıra müzik grubu *NSYNC’in 20 yıl aradan sonra birlikte yaptığı yeni şarkıyı da dinleme fırsatı bulacak. Yeni filmin orijinal seslendirme kadrosunda müzikal süperstarlarla güçlü komedi oyuncuları bulunuyor.

Troller Hep Beraber filminde Walt Dohrn bir kez daha yönetmen koltuğunda. Gina Shay ise yapımcı. DreamWorks Animation’ın Troller filmleri—2016’daki Troller ve 2020’deki Troller Dünya Turu— rekorlar kıran bir başarı elde etmiş, En İyi Orijinal Şarkı dalında Oscar® adayı olmuştur. Troller dünyanın en büyük ve en sevilen eğlence markalarından biridir.

TROLLER HEP BERABER 10 KASIM’DA SİNEMALARDA!Popüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.