-->
‘Super Crazy Rhythm Castle’ Demosu Şimdi Steam Next Fest’te!

Bu Kaotik Ritim Macerasını Sınırlı Bir Süre için Oyunun Çıkışından Önce Deneyimleyin! 

10.10.2023 | ulasufuk

Bu Kaotik Ritim Macerasını Sınırlı Bir Süre için Oyunun Çıkışından Önce Deneyimleyin! 

Konami Digital Entertainment B.V. ve İngiliz geliştirici Second Impact Games, bugün yaptıkları açıklamada Super Crazy Rhythm Castle’ın Ekim 2023’teki Steam Next Fest’te demosuyla yer alacağını ve kullanıcılara oyunun ilk bölümlerinden kesitler sunacağını duyurdu. Demo kapsamında tutorial bölümleri ve Undergrowth (çalılar) alanı bulunuyor.

Steam URL: https://store.steampowered.com/app/1812560/SUPER_CRAZY_RHYTHM_CASTLE/ 

Steam Next Fest Ekim 2023, 9 Ekim 20:00’dan 16 Ekim 20:00’a kadar sürecek ve PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One, Steam® ve Nintendo Switch™’ platformlarında yayınlanacak oyunun 14 Kasım’daki lansmanı öncesinde kullanıcılara bir hafta boyunca oyuna erişim sağlayacak.

Lansman gününden önce ön sipariş verenlere özel %10 indirim an itibarıyla tüm dijital mağazalarda.

Super Crazy Rhythm Castle ile ilgili ayrıntılara aşağıdaki resmî web sitesinden ve sosyal medya kanallarından ulaşabilirsiniz: https://www.konami.com/games/eu/en/products/super_crazy_rhythm_castle/ Popüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.