-->
Space Engineers: 10. Yıl Dönümü Güncellemesi

Space Engineers hala gelişiyor!

26.10.2023 | ulasufuk

“Merhaba, Mühendisler!

Eğlenirken zaman nasıl da uçup gidiyor.

On yıl önce yıldızlar arasında bu inanılmaz yolculuğa başladık ve bugüne kadar gelen her şeyin temelini attık. 10 yıl, 5 milyon kopya, yüzlerce güncelleme ve yarım milyon atölye modu ve kreasyondan sonra, Space Engineers hala gelişiyor!

Uzayın enginliğindeki her Uzay Mühendisine, başından beri bizimle olanlara ve ancak şimdi Uzay Mühendisi olanlara, bu yolculuğun bir parçası olduğunuz için teşekkür ederiz. Yaratıcılığınız ve Uzay Mühendislerine olan tutkunuz bize en iyi şekilde ilham veriyor.

Bu inanılmaz anı kutlamak için, mühendislik, planlama, taşlama, kaynak, savaş ve keşifle geçen 10 yılın anısına sizin için sürpriz bir güncelleme hazırladık!”

Marek’in Blog yazısı:https://blog.marekrosa.org/2023/10/space-engineers-10-year-anniversary.html

Özellikler

Bir “deneysel” sunucuya katılırken artık “Deneysel Mod “a geçebilirsiniz
Sounds of Space Engineers 2023 müzik parçaları Jukebox’a eklendi
Yeni Bloklar eklendi – Temel Oyun

Mühendis Heykeli (1 blok, L ızgara)
Havai Fişek Bloğu (1 blok, S + L ızgara) & Renkli Varyant Cephane
İşaret Fişeği ve Cephane
Smokin Takım Elbise Karakter Kaplaması

10 Yıl Dönümü Paketi
Önceki büyük sürümlerimize benzer şekilde, Space Engineers’ın sürekli gelişimini desteklemek için bu fırsatı değerlendireceğinizi umuyoruz. Bu sınırlı süreli paket yalnızca 5 Ocak TSİ 17:00’ye kadar mevcut olacaktır. Bu paket, oyununuzu görsel olarak zenginleştiren kozmetik karakter görünümlerinden oluşmaktadır. Bu paketteki özelliklerin hiçbiri, bu paketi satın alan oyunculara herhangi bir avantaj sağlamaz.

10 Yıl Dönümü Paketinin fiyatı 2,00 ABD Doları veya bölgenizdeki eşdeğeridir. Space Engineers’a desteğinizin devam ettiğini gösterin ve 10 Yıl Dönümü Paketine göz atın.

Parti Smokin Takım Elbisesi Karakter Kaplaması
Hayalet Karakter Kaplaması
Veteran Karakter Kaplaması

Steam Ücretsiz Hafta Sonu ve %75 İndirim
Space Engineers bu hafta sonu Steam’de ücretsiz!
Space Engineers’ı 26 Ekim saat 17:00’den 30 Ekim 2023’e kadar ücretsiz olarak yükleyebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz.
Ayrıca 26 Ekim 2023 ile 2 Kasım 2023 tarihleri arasında bir Steam İndirimi düzenliyoruz. Space Engineers temel oyunu %75 indirimli olacak!
Topluluğumuza katılmak için daha iyi bir zaman olamazdı – yaratma ihtiyacınızı karşılayın!Popüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.