-->
Phantom Fury Demosu Şu Anda Steam’de Oynanabilir!

3D Realms ekibi, nişancı, aksiyon ve macera oyunu Phantom Fury için Steam’de heyecan verici bir demo sürümünü yayınladı.

01.10.2023 | ulasufuk

3D Realms ekibi, nişancı, aksiyon ve macera oyunu Phantom Fury için Steam’de heyecan verici bir demo sürümünü yayınladı. Phantom Fury, oyunculara bir kez daha Shelly “Bombshell” Harrison rolünü veriyor ve Ion Fury’nin devamı niteliğinde karşımıza çıkıyor.

Phantom Fury’de oyuncular, ABD çevresinde aksiyon dolu bir yolculuğa çıkıyorlar. Bu yolculukta, insanlığı kurtarmak için hain askerlerle ve çeşitli mutantlarla savaşmak zorundalar. Oyuncular, bu mücadelede geniş bir silah ve beceri kütüphanesine erişebilirler.

Oyunun temel görevi, son derece tehlikeli olan efsanevi Demon Core’u ele geçirmektir. Shelly olarak ilerlerken, abartılı aksiyon sahneleri ve son derece etkileşimli bir dünya sizi bekliyor. Oyunda 20’den fazla benzersiz silah bulunmakta; bu da size tabancalardan makineli tüfeklere kadar geniş bir silah yelpazesi sunuyor.

Demo Fragmanı:Popüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.