-->
NecroCity ile Ürkütücü Olun! Steam’de Ölümsüz Krallığınızı Kurun!

Gameparic NecroCity’yi Steam’de yayınladı ve birkaç aylık geliştirmeden sonra Studio oyunu Tam Sürüm olarak yayınlamaya karar verdi.

26.10.2023 | ulasufuk

Gameparic NecroCity’yi Steam’de yayınladı ve birkaç aylık geliştirmeden sonra Studio oyunu Tam Sürüm olarak yayınlamaya karar verdi. Oyun şehir kurma, strateji ve kule savunma oyunlarının bir karışımıdır. Oyuncular, ölümsüz karakollarını sözde “iyi “nin ısrarcı güçlerine karşı savunmak zorundadır.

Ayrıca oyuna ücretsiz bir güncelleme olarak Gameparic yeni bir mod eklemeye karar verdi – Sonsuz Mod. Bu heyecan verici oyun modu, oyuncuların sürekli bir düşman dalgasıyla yüzleşmelerine ve Undead World’de hayal edebilecekleri her türlü zorluğun üstesinden gelmelerine olanak tanıyacak.

Oyunda oyuncu, Undead Krallığı dünyasında kendini kanıtlamaya çalışan genç bir Undead Prensi olarak oynuyor. Oyuncu canavar ordularını geri püskürtmeli, Krallığımızı inşa etmeli ve ana bina Ziggurat’ı savunmalıdır.

Yeni oyun içi – Sonsuz Modu artık oyunu satın almaya karar veren tüm oyuncular için mevcut. Bu modda oyuncular sonsuz düşman dalgalarıyla karşı karşıya kalacak ve görevleri mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmak ve mümkün olduğunca çok puan kazanmak olacak. Bu mod size bir düşman ordusuna karşı sürekli savaşta ne kadar dayanabileceğinizi öğrenme ve stratejik becerilerinizi en yüksek zorluk seviyesinde test etme fırsatı verir.

Yeni karakollar kurarak Ölümsüz Krallık’ı tüm topraklarda genişletin. İşçileri çağırın, kemikleri çıkarın, ruhları yakalayın ve Zigguratınızı her ne pahasına olursa olsun koruyun. Tuzaklar kurun, hayaletler ve iskeletler çalıştırın, büyü kullanın ve işleri renklendirmek için modlar ekleyin.

NecroCity şimdi yeni bir Sonsuz Mod, 9 yeni seviye, yeni biyomlar, mini harita iyileştirmeleri ve diğer birçok özellik ile tam sürümde mevcut. NecroCity Steam üzerinden satın alınabilir ve 7 dilde mevcuttur.Popüler Haberler


Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin’de İki Yeni Kahramanla Ölümün veya Kaosun Zaferini Müjdeleyin; Kurdoss Valentian ve Gaunt Summoner 20 Mart’ta Ortaya Çıkıyor.


“Escape From Tarkov: Arena” oyunu bir Reflex güncellemesi alıyor


Türkiye’nin en dinamik girişim alanlarından biri olan oyun sektörüne NBL Games ile yeni bir heyecan geliyor.


Küresel teknoloji devi Xiaomi’nin “her kare ikonik” sloganıyla tanıtılan serisinin Redmi Note 13 temel modeli 11,999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla raflarda yerini aldı.