-->
Minecraft Dungeons’un 25 Milyon Oyunculu Büyük Serüveni Son Buluyor!

Oyunculara sunulan zindan temelli aksiyon rol yapma oyunu Minecraft Dungeons için resmi destek, Mojang tarafından sonlandırıldı.

01.10.2023 | ulasufuk

Oyunculara sunulan zindan temelli aksiyon rol yapma oyunu Minecraft Dungeons için resmi destek, Mojang tarafından sonlandırıldı. Microsoft’un sahibi olduğu stüdyo ve Double Eleven tarafından ortak geliştirilen bu çok platformlu yapım, ilk olarak Mayıs 2020’de piyasaya sürüldü.

Oyun, tam 25 milyon oyuncuyu büyüleyerek büyük bir rekor kırdı.

Geçtiğimiz Perşembe günü yayınlanan bir blog yazısında Mojang, Minecraft evrenine yeni bir bakış açısı getiren Minecraft Dungeons için 25 milyon tekil oyuncu sayısının aşıldığını ve yeni bir dönüm noktasına ulaşıldığını duyurdu. Ayrıca, geçen Kasım ayındaki 1.17 güncellemesinin oyunun son yaması olduğu belirtildi.

Ekip, bu destek sürecinin sona ermesiyle birlikte Minecraft evrenindeki deneyimleri keşfetmeye olanak sağlayacak yeni projelere adım atacaklarını açıkladı. Öte yandan Microsoft, bu ay içinde Minecraft’ın Xbox Series X/S sürümünün gelebileceği konusunda bir açıklama yaptı ve yeni derecelendirmelerin şu anda herhangi bir resmi karşılığı olmadığını belirtti.Popüler Haberler


Satranç hakkında bildiğiniz her şeye meydan okuyacak 8 benzersiz tek oyunculu varyantta mücadele edin!


Gelin bu tatil döneminde, geniş bir yelpazede yer alan gaming kişilikleri için oluşturulmuş, pikselli bir yolculuğun keşfine çıkın.


Ödüllü Genesis Noir’ın devamı niteliğindeki yapım, The Day of the Devs gösterisinin bir parçası olarak tanıtıldı


Yılbaşı sezonuna yaklaşırken lider ekran uzmanı ve Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, mükemmel armağanı bulmanıza kesinlikle yardımcı olacak bir kılavuz hazırladı.