-->
MediBang, Filthy Us’ın Batı Çıkışını Duyurdu: Tam Sürüm

Filthy Us: Complete Edition, karanlık bir hikayeye ve bulmaca öğelerine sahip orijinal bir korku macera oyunudur.

26.10.2023 | ulasufuk

Filthy Us: Complete Edition, karanlık bir hikayeye ve bulmaca öğelerine sahip orijinal bir korku macera oyunudur. Oyun sadece çok sayıda Budist ve oryantal unsurları değil, aynı zamanda o dünyada yaşayan insanların korkunç geleneklerini de içeriyor.

Oyun, gizemli bir katilin kırık bir Buda heykelinin kırık bir parçasını şiddetle sıkmasıyla başlar. Bu güçlü kızgınlık “Hiçliğin” dikkatini çekmiştir. Pisliğin ve hikayenin derinliklerine daldıkça, on yıl önce meydana gelen ve bütün bir aileyi öldüren tuhaf bir kundaklama vakasını keşfedeceksiniz. Bu bir doğal afet miydi? Bu gizemli Buda heykelinin ardında ne yatıyor? Bu kirli şikâyetler ülkesinin altında bilinmeyen sırlar yatıyor.

Oyun, Çin’in kültürel açıdan zengin Shaanxi bölgesinde bulunan Game Logic Studio’dan geliyor. Birçok kişi bu bölgeyi İpek Yolu’nun başlangıç noktası ya da gün yüzüne çıkarılan ünlü Terracotta Ordusu ile tanıyor olabilir.

Başlangıçta sadece “Filthy Us” olarak bilinen The Complete Edition, yeni grafikler ve İngilizce dil desteğinin eklenmesi de dahil olmak üzere tüm oyun ve hikaye güncellemelerini içerir. Yayın haklarıyla ilgili sorunlar nedeniyle Complete Edition Steam’de satışa sunulmayacak.

MediBang Games oyunun Steam dışındaki PC mağazalarında yayınlanmasıyla ilgilenecek. Çıkış tarihi 30 Ekim olacak ve oyuncular o tarihte oyunu GOG üzerinden satın alabilir veya istek listelerine ekleyebilirler. Cadılar Bayramı için tam zamanında!

Filthy Us hakkında daha fazla güncelleme için: Complete Edition ile ilgili gelişmeleri MediBang Games’i Twitter’dan takip ederek öğrenebilirsiniz. MediBang Games, oyun çevirisi ve dağıtımı da yapan bağımsız bir yayıncıdır. MediBang Games tarafından yayınlanan diğer oyunlar GOG, itch.io ve Steam gibi çeşitli mağazalarda bulunabilir.Popüler Haberler


Çok platformlu retro ve modern oyunların yayıncısı Ziggurat Interactive, Retro First Friday girişimini iki heyecan verici duyuruyla yeniden başlatıyor: A Boy and His Blob™ Retro Collection’ın PC’de yayınlanması ve Ballance’ın 5 Ocak’taki çıkış tarihi duyurusu!


SQUARE ENIX® bugün DRAGON QUEST MONSTERS serisinin en yeni rol yapma oyunu DRAGON QUEST MONSTERS: The Dark Prince’i piyasaya sürdü.


NACON, Ambulance Life oyununun yayınlanması ve dağıtımı için stüdyo Aesir Interactive ile bir anlaşma imzaladıklarını duyurmaktan memnuniyet duyar.


Green Hell VR Spirits of Amazonia Part 1 şimdi PSVR2, Meta Quest 2 ve Meta Quest 3’te. Lansman fragmanını izleyin!