-->
MediaMarkt’tan  16. Yılına Özel Kampanya

Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, tüketicileri çeşitli kampanyalarla buluşturmaya devam ediyor.

27.10.2023 | ulasufuk

Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, tüketicileri çeşitli kampanyalarla buluşturmaya devam ediyor. 30 Ekim’e kadar devam edecek 16. Yıl Kampanyası kapsamında, birbirinden farklı ürünler çeşitli fırsatlarla satışa sunulacak.

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin keyfini sunan, Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, 16’ncı yılına özel olarak tüketicilerine çeşitli fırsatların sunulduğu bir kampanya düzenledi. 30 Ekim tarihine kadar sürecek olan 16. Yıl Kampanyası’nda, hava temizleme cihazından akıllı saate, kulaklıktan robot süpürge ve kahve makinesine kadar birbirinden farklı ürünler çeşitli fırsatlarla satışa sunulacak.

Kampanya kapsamında;

  • Xiaomi Mi 4 Lite Hava Temizleme Cihazı 5.999TL’den
  • HUAWEI Watch GT3 Elegant 42mm Akıllı Saat 4.499 TL’den
  • JBL T205 Kulak İçi Kablolu Kulaklık 499 TL’den
  • Fakir Robert RS 770 Robot Süpürge 11.999 TL’den
  • Nespresso Essenza Mini D30 Kahve Makinesi 3.799 TL’den satışa sunulacak.


Popüler Haberler


Samsung’un Galaxy S24 Serisi, dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


MWC’de yenilikçi bilgisayar, yazılım, konsept ve altyapı çözümleri ve hizmetlerinden oluşan en yeni portföyünü duyuran Lenovo, herkes için daha akıllı teknoloji sağlamaya devam ediyor


Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation aracılığıyla geleneksel olarak düzenlediği ‘Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma’ etkinliklerinin 13’üncüsünde sürdürülebilir teknolojiler odağındaki projeler yatırımcılara tanıtıldı. 


MediaMarkt’ın 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında 1-4 Mart tarihleri arasında tablet, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık ve saç düzleştirici gibi birbirinden farklı ürünler satışa sunulacak.