-->
FINIS; Steam, Playstation ve Xbox’a Geliyor!

Sizi eğlencenin ötesine geçen çığır açıcı bir oyun deneyimiyle tanıştırmaktan heyecan duyuyoruz.

16.10.2023 | ulasufuk

Sizi eğlencenin ötesine geçen çığır açıcı bir oyun deneyimiyle tanıştırmaktan heyecan duyuyoruz. Solodev K148 Game Studio’nun buluşu olan FINIS, sadece bir bulmaca oyunu değil, renklerle psikolojik bir yolculuk. Hadi FINIS’in büyüleyici dünyasına dalalım!

Oyun 26 Ekim’de Steam, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için geliyor. Xbox One ve Xbox Series’te ise oyun 2 Kasım’da yayınlanacak.

Renkler Aracılığıyla Zihninizi Serbest Bırakın

FINIS oyun kavramını yepyeni bir seviyeye taşıyor. Bu sadece bulmaca çözmekle ilgili değil; kendinizi daha derin bir düzeyde anlamakla ilgili. Bu yenilikçi oyun, Lüscher testine dayanan psikolojik bir değerlendirme içeriyor, ancak daha da ileri gidiyor. Renk psikolojisinin karmaşık dünyasına dalın ve seçimlerinizin kişiliğiniz hakkında ne söylediğini keşfedin.

Oyun Kim Olduğunuzu Yansıtabilir mi?

FINIS ile her hareketiniz bir hikaye anlatıyor. Oyunun zorlu bulmacalarında ilerlerken, renk seçimleriniz titizlikle analiz edilir. Bu, karakterinizin gizli yönlerini ortaya çıkarabilecek bir yolculuktur ve eğlenceli olduğu kadar aydınlatıcı benzersiz bir oyun deneyimi sağlar.

Özellikler:
Renklere dayalı benzersiz psikolojik değerlendirme.
Zekanızı zorlayan akıl almaz bulmacalar.
Güzel ve sürükleyici bir oyun dünyası.
Saatler süren eğlence ve kişisel gelişim.

FINIS 26 Ekim’de geliyor. Fiyat: 10,99$ | 10,99€Popüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.