-->
DLSS 2 Lamplighters League’e Geliyor!

NVIDIA RTX oyuncuları, son zamanlarda ışın izlemeyi ve DLSS 3.5’i destekleyen Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, NVIDIA Reflex ile sistem gecikmesini optimize eden Counter-Strike 2 ve ayrıca DLSS 2 ile hız kazanan Mortal Kombat 1 gibi öne çıkan oyunlarla harika bir performans sergiledi.

07.10.2023 | ulasufuk

NVIDIA RTX oyuncuları, son zamanlarda ışın izlemeyi ve DLSS 3.5’i destekleyen Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, NVIDIA Reflex ile sistem gecikmesini optimize eden Counter-Strike 2  ve ayrıca DLSS 2 ile hız kazanan Mortal Kombat 1 gibi öne çıkan oyunlarla harika bir performans sergiledi.

Ekim ayı  LampLighters League için  DLSS performans güncellemesi getiriyor. Bu haftanın RTX oyunları arasında DESORDRE: A Puzzle Game Adventure, Deliver Us Mars, Lodestar ve Witchfire da yer alıyor.

The Lamplighters League, DLSS 2 ile başlıyor

Lamplighters League, DLSS 2 desteği ile GeForce RTX oyuncularına mükemmel bir ilk gün deneyimi yaşatıyor.

 Lamplighters League’in  macera dolu dünyası özelinde sızmaya, çalmaya ve ateş etmeye hazır olun. Dünyanın dört bir yanındaki  heyecan verici bölgelerde gezin ve stratejik sıra tabanlı savaşta düşmanlarınızı alt edin. Kartlarınızı doğru oynarsanız, belki de dünyayı kurtarabilirsiniz.

Shadowrun Trilogy  ve BATTLETECH‘in yaratıcıları Harebrained Schemes, oyuncularına, Banished Court adlı zalim bir tarikatın dünya egemenliğinin eşiğinde olduğu alternatif 1930’larda geçen yepyeni bir dünya sunuyor. Bin yıl boyunca, bu şeytani birlik ile planları arasında duran tek şey, Lamplighters League olarak bilinen bir grup kahraman bilgindi. Eşsiz yeteneklere ve unutulmaz kişiliklere sahip uyumsuzlar ve haydutlarla dolu bir ekip kurun ve gerçek zamanlı casusluk, sıra tabanlı taktiksel savaş ve karakter odaklı macera ile entrikalarla dolu bir hikâyenin karışımıyla Banished Court’u dünyanın öbür ucuna kadar kovalayın.

DESORDRE:  Puzzle Game Adventure  Oyunu için Işın İzleme Güncelemesi

SHK Interactive’in DESORDRE: A Puzzle Game Adventure oyunu Haziran ayında DLSS 2 ile piyasaya sürüldü ve GeForce RTX oyuncularının, deneysel bir terapi programının parçası olarak atladıkları paralel dünyalarda daha hızlı performans elde etmelerine yardımcı oldu. Ayrıca Puzzle Game Adventure,   Ağustos ayında ise dünyanın DLSS 3’e yükseltilen ilk Unreal Engine 5.2 oyunlarından biri oldu.

DESORDRE ışın izleme grafikleriyle güncellendiPopüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.