-->
DLSS 2 Lamplighters League’e Geliyor!

NVIDIA RTX oyuncuları, son zamanlarda ışın izlemeyi ve DLSS 3.5’i destekleyen Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, NVIDIA Reflex ile sistem gecikmesini optimize eden Counter-Strike 2 ve ayrıca DLSS 2 ile hız kazanan Mortal Kombat 1 gibi öne çıkan oyunlarla harika bir performans sergiledi.

07.10.2023 | ulasufuk

NVIDIA RTX oyuncuları, son zamanlarda ışın izlemeyi ve DLSS 3.5’i destekleyen Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, NVIDIA Reflex ile sistem gecikmesini optimize eden Counter-Strike 2  ve ayrıca DLSS 2 ile hız kazanan Mortal Kombat 1 gibi öne çıkan oyunlarla harika bir performans sergiledi.

Ekim ayı  LampLighters League için  DLSS performans güncellemesi getiriyor. Bu haftanın RTX oyunları arasında DESORDRE: A Puzzle Game Adventure, Deliver Us Mars, Lodestar ve Witchfire da yer alıyor.

The Lamplighters League, DLSS 2 ile başlıyor

Lamplighters League, DLSS 2 desteği ile GeForce RTX oyuncularına mükemmel bir ilk gün deneyimi yaşatıyor.

 Lamplighters League’in  macera dolu dünyası özelinde sızmaya, çalmaya ve ateş etmeye hazır olun. Dünyanın dört bir yanındaki  heyecan verici bölgelerde gezin ve stratejik sıra tabanlı savaşta düşmanlarınızı alt edin. Kartlarınızı doğru oynarsanız, belki de dünyayı kurtarabilirsiniz.

Shadowrun Trilogy  ve BATTLETECH‘in yaratıcıları Harebrained Schemes, oyuncularına, Banished Court adlı zalim bir tarikatın dünya egemenliğinin eşiğinde olduğu alternatif 1930’larda geçen yepyeni bir dünya sunuyor. Bin yıl boyunca, bu şeytani birlik ile planları arasında duran tek şey, Lamplighters League olarak bilinen bir grup kahraman bilgindi. Eşsiz yeteneklere ve unutulmaz kişiliklere sahip uyumsuzlar ve haydutlarla dolu bir ekip kurun ve gerçek zamanlı casusluk, sıra tabanlı taktiksel savaş ve karakter odaklı macera ile entrikalarla dolu bir hikâyenin karışımıyla Banished Court’u dünyanın öbür ucuna kadar kovalayın.

DESORDRE:  Puzzle Game Adventure  Oyunu için Işın İzleme Güncelemesi

SHK Interactive’in DESORDRE: A Puzzle Game Adventure oyunu Haziran ayında DLSS 2 ile piyasaya sürüldü ve GeForce RTX oyuncularının, deneysel bir terapi programının parçası olarak atladıkları paralel dünyalarda daha hızlı performans elde etmelerine yardımcı oldu. Ayrıca Puzzle Game Adventure,   Ağustos ayında ise dünyanın DLSS 3’e yükseltilen ilk Unreal Engine 5.2 oyunlarından biri oldu.

DESORDRE ışın izleme grafikleriyle güncellendiPopüler Haberler


Çok platformlu retro ve modern oyunların yayıncısı Ziggurat Interactive, Retro First Friday girişimini iki heyecan verici duyuruyla yeniden başlatıyor: A Boy and His Blob™ Retro Collection’ın PC’de yayınlanması ve Ballance’ın 5 Ocak’taki çıkış tarihi duyurusu!


SQUARE ENIX® bugün DRAGON QUEST MONSTERS serisinin en yeni rol yapma oyunu DRAGON QUEST MONSTERS: The Dark Prince’i piyasaya sürdü.


NACON, Ambulance Life oyununun yayınlanması ve dağıtımı için stüdyo Aesir Interactive ile bir anlaşma imzaladıklarını duyurmaktan memnuniyet duyar.


Green Hell VR Spirits of Amazonia Part 1 şimdi PSVR2, Meta Quest 2 ve Meta Quest 3’te. Lansman fragmanını izleyin!